Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Marta

---------- MOJE POZEGNANIE Z KAFE...

Polecane posty

... bedzie w miare krotkie.... otoz... ehemm... NADEEJJSZLA... WIEKOPOMNA CHWILA... MOJEGO ODEJSCIA Z KAFE :-) Skonczyla sie pewna epoka. W nowej, tej ktora sie wlasnie zaczyna - dla Kafeterii nie ma juz niestety - a moze na szczescie??? - miejsca :P WYGRALAM ZYCIE !!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool:🖐️🖐️)))))))))) To moj ostatni post na Kafe. NIC WIECEJ TU NIE NAPISZE. Po wklejeniu ninejszego unicestwie moj nick, wpisujac losowo wygenerowane haslo ktorego nie bede znala. I to bedzie gwozdz do trumny kafeteryjnej kariery Pani Marty. Wszystkie przyjazne duszyczki - z wdziecznoscia za okazana mi zyczliwosc - serdecznie pozdrawiam 😘😘 Pozostalych przegrancow zegnam ozieble :P:P Bujajcie sie dzieciaczki 🖐️ TRZEBA WIEDZIEC KIEDY ZE SCENY ZEJSC N-I-E-P-O-K-O-N-A-N-Y-M WSROD TANDETY LSNIAC JAK DIAMENT BYC ZAGADKA KTOREJ NIKT NIE ZDAZY ZGADNAC NIM MINIE CZAS (pam pam pam - pam pam pam - pam pam pa-pa-pam pam pam) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mogłabyś tak spaść stąd
po cichu? Tzreba zawsze zrobić taką buraczano-tandetną szopkę? No ale cóż - jakie życie taka śmierć; idź więc do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiuit
Cenzor skasowała to napiszę bardziej cenzuralnie: kij ci w oko na drogę. I trzymaj się obietnicy że nie wrócisz bo nie mam czym zwracać na widok tego pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaaaaaaaanaa
tzreba wiedziec kiedy ze sceny zejsc czy to jakas piosenka, wiersz, etc. helpppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks Edmundowicz Dzierżyński
jaaaaaaaaaaaasne wygrałaś życie i będziesz sprzątać na basenie uniwersytetu Columbia? gratulejszyns :) za tydzień będzie nowy nick :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie zapłacze
i nikogo to nie obchodzi więc nie rób wokół siebie tyle hałasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubas
Kij ci w oko (demona) , krotko mowiac ...won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miały być fajerwerki i fanfary to donoszę że nic z tego. Może pies pod śmietnikiem pierdnie co najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feliksie Edmundowiczu Dzierżyński, radio jErewań dementuje- nie na basenie, a baseny w szpitalu akademii medycznej w Białymstoku na oddziale geriatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście żałośni
I tylko tyle bo na więcej szkoda prądu chamskie gnoje- do pięt jej nie dorastacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie ksiezniczka
z hameryki idzie sobie. Wystarczy przeczytac jej stopke by wiedziec z kim ma sie doczynienia:O dumna z bycia amerykanka:O wiec spadaj na amerykanskie fora wywyzszajaca sie kwoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I sama sie bujaj
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
tylko nie Ty!!Zostań,jestes bardzo sympatyczną osóbką,pamiętasz jak pomogłas mi w tłumaczeniu [na maila pisałam].Prooooooszęeeeę,zostań :(Martaaaaa,nie opuszczaj kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko i na temat
Inni Ci przetlumacza, nie martw sie a ona niech idzie, wcale nie jest sympatyczna, chyba ja z kims pomylilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
jesli będą stąd odchodzić takie ikony jak Marta to na kafe powieje nudą i nigdy nie będzie fajowo.Marta,liczę na to,że przemyslisz wszystko i wrócisz,zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
nie pomyliłam,prosiłam o pomoc a Ona jedna postanowila mi pomóc.Jest szczera,miła,uczynna i nie chcę by Jej tu zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko i na temat
Jakos nie zgadzam sie z Toba, zanim tu przyszla na kafe nie bylo nudno wiec i teraz nie bedzie. Ja sie ciesze ze idzie, dzwie ze tak pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
Marta ,będzie krótko:proszę zostań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
proszę *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko i na temat
Pomogla Ci bo akurat byla. Kiedy ja poprosilam o pomoc z anglika akurat pomogly mi inne osoby bo Marty albo nie bylo albo nie miala ochoty pomoc. I ok. Kojarze ja z roznych topikow i uwazam ze jest bezczelna i zrozumiala. Nawet to pozegnanie jej..bujajcie sie dzieciaczki. Szkoda gadac..i ta stopka..niech spada, juz wole jarka chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta nieeeeeee
Nadal chcę by tu została :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę bardzo
żeby została .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna zostać
chodzi o to,że Marta wzbudzała w nas jakies tam emocje ,czy to złe ,czy dobre,a to znaczy ,że jest ciekawą osobą ,tutaj tylko takie się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta jest fajna i do tego
ładna:).Marta 😘 ( jestem kobietą) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze poszla, pewnie to czyta z cichacza, tak czy siak pozdrawiam, lubialam czytac co masz do powiedzenia, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj makaroni
pewnie,ze fajna,jak mozna Jej nie lubić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj makaroni
Jarek zostań.Jestescie charakterystyczni,takich tu potrzeba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marta nieeeeeeeeeee
fajowo?????? o jeb ...warto ze sceny zejśc niepokonanym....ekm-wiec poco sie chwalisz???? w dodatku nie wyjasniajac dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×