Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Marta

---------- MOJE POZEGNANIE Z KAFE...

Polecane posty

Gość A ja znam marte i wiem o niej
duzo. jestem z Chicago tylko tyle moge napisac o sobie, bo polskie Chicago jest mniejsze niz Wam sie wydaje, ona kiedys niedaleko mnie mieszkala zanim przeniosla sie do tej Kaliforni. To naprawde bardzo fajna dziewczyna, mila zawsze usmiechnieta. Znam tez jedna laske jej kolezanke co byla u niej w tej Kaliforni, troche plotkowalysmy mowila ze bylo super-piekna posiadlosc a Marta jest bardzo goscinna. Ma zajebiscie przystojnego meza, on jest milionerem producentem muzycznym, jak przyjechal z polski to jezdzil z jakas znana amerykanska kapela po calym swiecie, mial kiedys studio nagraniowe w Chicago a teraz z jakims znanym muzykiem ma na spolke studio w Los ANgeles. Niewiem na ile to prawda ale kiedys slyszalam ze Marta jak przylatuje do Chicago to nie normalnym zwyklym samolotem tylko prywatnym odrzutowcem nalezacym do fiormy jej meza . Jej mama ma restauracje w Chicago. To tyle co o niej wiem. Ja czasem bywam na kafe, kiedys po kilku jej postach skapnelam sie ze to ona. Zastanawialo mnie co ona robi na kafe chyba sie musiala bardzo w domu nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie liczy się to
co Marta ma ale jaka jest.A jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znam marte i wiem o niej
Tylko napisalam co wiem o niej z plotek-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A ja znam kogoś, kto zna kogoś, kto mu powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ją tak lubię... smutno będzie bez niej :( -> Pani Cenzor A kto jeszcze dzisiaj odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
jak masz isc to spierdalaj a nie przedstawienie robisz, gowno to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jarek_84
wiemy wiemy dlaczego usnunąłeś konto z NK, nie miałeś inego wyjścia po tym jak się zbłaźniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chooj z tego? byłaś tu może 4 miechy? pies ze złamaną noga nie bedzie Cie pamiętał :O mnie po 2 latach pamięta może ze5 osob ale moje podszywy i powiedzenia będą wieczne :classic_cool: więc w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j.c.i.e [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i macie przesrane
"Ma zaj**iscie przystojnego meza, on jest milionerem producentem muzycznym, jak przyjechal z polski to jezdzil z jakas znana amerykanska kapela po calym swiecie, mial kiedys studio nagraniowe w Chicago a teraz z jakims znanym muzykiem ma na spolke studio w Los ANgeles" ...plyty juz nie nagracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kafe 6 lat, nie jeden nick już pożegnałam, nie robi to na mnie wrażenia :P Podobnie jak bogaci mężowie i american dream :D Juken, ja tam Cię pamiętam, nie płacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Pozostaje "mam talent" albo "juken" coś tam :), też się można wylansować. A tekst "a ja znam martę" wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno postowiec mnie pamięta 😭 jestem zaszczycony , miło mi poznać Piotr jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jukenku i ja Cie pamietam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzym pysk pomarańczowa ściero :classic_cool: wypierdalam w podskokach na f23 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pozegnaaaaanie
wszyyyyyscy raaazeem hip hip hurra hip hip hurra hip hip hurra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowaaa łzaa
Pani Marto- mój czas rownież się skonczył, ja też się zegnam.. Faceci żonaci szukający naiwnych gąsek do bzykania- możecie już lowic rybki Tym ,ktorzy mnie nie lubili i tym ktorzy mnie lubili- macham łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla odmiany... je je je jeh Dzień dobry cześć i czołem, pytacie skad się wziąłem!!!!! buchhahaah mój czas na tym lamerskim forum dopiero się zaczyna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, pewnie już nie przeczytasz, ale i tak napisze....byłaś moja ulubiona forumowiczką.....szoke, co nie?:o🖐️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w morde....i kto mi tera bedzie planował treningi powiedzcie mi?:o:o:o A miałam sie dziś zapytać o coś właśnie związanego z ćwiczeniami na doope:o😠Fuck:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj nic
przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prędzej czy później
wszyscy normalni ludzie oleją ten rynsztok, zostaną tylko pozdro600 debil sruken i kilku 13-letnich onanistow. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dupe najlepsze
chodzenie na posladkach po podlodze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie:o Wszyscy odchodzą, tylko ja ciągle tu siedze, ale ze mnie debilka:o Zebym ja tu cos ciekawego pisała, albo czytała chociaż:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie to została banda zamulonych głąbów pieprzących trzy po trzy o tym samym, nawet Ci co kiedyś szaleli przyłączyli się do większości :( jestem tu sporadycznie i wytrzymuje jedynie 15 min tego smentu i nudy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odchodze
nie probujcie mnie zatrzymac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×