Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuptuś marnotrawny

ona już mnie nie kocha

Polecane posty

Gość tuptuś marnotrawny

nie jest tak jakm kiedyś, każdą awanturę przeżywamy długo, rzadko sypiamy ze sobą, nie ma dla mnie tyle czasu co kiedyś, na weekend woli pojechac do rodziców niż spędzić go ze mną, pół tygodnia siedzi u siostry. I mówi na to wszystko że to chwilowe... Drugi miesiąc z rzędu. To chyba początek końca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splendid86
nie wiem a zrobiles cos zlego np zdradziles ja wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASANDRA000001
a próbowałeś jej czymś zaimponować? pRzygotuj kolację, szapana, muzykę, ładnie zastaw stół, innym razem wsadz jej jakąs bardzo miłą wiadomość na kartce kupioną w sklepie, np. jakieś serducho, albo po prostu: milego dnia kochanie. to dziala.. wiele takich niespodzianek i zycie sie umila i nie jest takie monotonne. A dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiekolwiek zabiegi
nie pomoga , bo to ona odsuwa sie od Ciiebie , to ona szuka przestrzeni ..wiec wydaje mi sie ze niewiele sprostasz ...jesli ona sama nie bedzie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptuś marnotrawny
jesteśmy razem około roku.... naprawdę się staram, ale zjada nas rutyna z którą ona nie chce walczyc.... ja dużo pracuję, ona niestety nie ma pracy w tej chwili..... kocham ją, ale ona mnie już nie...... tego się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad mozesz wiedziec
jesli z nia nie rozmawiasz? a moze ona mysli na odwroT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×