Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antoninka.

Zdrowe śniadania- co mam jeść by jeść zdrowo?

Polecane posty

Gość gość
byla juz na ten temat jakas sonda uliczna ludzie sie wypowiadali ale nadal nie wiem o co chodzi 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem też jak to jest z dziećmi, kiedy spieszą sie rano do szkoły a my chcemy przygotowac im to co najlepsze i najzdrowsze. Dla mnie doskonałym wyjściem był zakup zbilansowanych płatków musli http://musli4u.pl/ Mozna zamawiać dowolnie jak chcecie, fajnie ze potem to wszystko jest zapamiętane i mozna powrócić do zamówienia tego smaku co wczesniej albo własnie cos nowego. Fajna alternatywa dla naszych dzieci na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka,warzywa,owoce,nabiał i ciemne pieczywo. Z tych produktów można robić wiele wariantów: omlety,placuszki,sałatki itp :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja się z Wami zgadzam. Zdrowie to podstawa. I tutaj mamy tez pewność ze jesli chodzi o to musli to nie ma w nim ani grama cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna15
co zdrowego i szybkiego mam jesc na sniadanie? ja nie mam czasu robić bo musze zrobic makijaż do pracy a mój mąż nie chce robić sniadań bo powiedział ze jestem gruba. POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
au2uo2P57YFdGAU1bbz3jxTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawalek koziego sera, pare pomidorkow koktajlowych-dojrzale smakuja lepiej niz cukierki, Graham albo chrupkie pieczywo, kilka lisci salaty. Herbata zielona do termosu i lecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZamiast koziego sera 2 jajka ze szczypiorkiem, albo pasta z nich, albo kawalek ryby, moze byc wedzona, zamiast wedliny juz lepiej upiec w domu piers z kurczaka czy indyka albo kupic wedzona, ogorki malosolne, itp. byle nie cukier i dzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jesienia napoje smoothie z dodatkiem natki pietruszki, dodawac do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×