Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzul

Jestem bliska obłędu

Polecane posty

Gość zuzul

Hej Jestem w 5 miesiacu ciazy, cały czas mam jakies bóle brzucha, na piersi guz wielkosci śliwki.Od stycznia siedze w domu.MySlalam ze pojde w koncu do pracy a tu ciaza.Z której mimo wszysko sie ciesze.Mam teraz taki okres ze jestem bardzo nerwowa, od 1,5 miesiaca nie rozmamwiam z tata, a od 2 tygodni z bratem.Bardzo boje sie ze ty Ruskim cos odwali i bedzie wojna.Ze strace meza i dziecko.Mam 1 kolezanke ale rzadko sie spotykamy bo ona ma okropnego faceta.Przeraza mnie to ze ze robi sie ciemno i zimno.Co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloonia
pod ostatnimi 5 zdaniam spokojnie sie podpisze - chcoiaz nie mam meza i nei jestem w ciazy. co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
Myslę ze kazdy sie tego trochę boi, ale ja to już wogóle panikuje.Boje sie wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
Chciałabym napic sie piwa ale nie mogę, zapalic papierosa ale rzuciłam ze wzgledu na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasma_wlosow
uwaga ja to powiem powaznie nikt tego nie rozumie od dawna paralizuje mnie lek ze nadepne w domu na chomika a nie mam chomika!! to pewnie bardzo smieszne ale zapewniam ze nie dla mnie chociaz pewnie przezywaja to tez osoby ktore kiedys rzeczywiscie nadepnely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladnik
ej ja tez mam kur** jakies takei stany lekowe nie wychodze wtedy z domu poza tym ja rozladowuje napiecie wrzeszczac na wszystkich wokolo wiec to nawet lepiej jak sadze dobrze ze chociaz piwo moge pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna depresja
ej moze to o to chodzi ja rano jak sie budze i patrze za okno to moja pierwsza mysl to "o k************** rwa.................." poza tym boje sie milosci i to jest taki paralizujacy strach ze nikomu nie pozwalam sie do siebie zblizyc a jestem inteligentna, oczytana, ladna dziewczyna.... przez to milosci tez nie szukam siedze w domu i czytam ksiazki boje sie bliskosci i boje sie ze to zabije kazdy moj zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie tak samo....
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie tu smiejemy
a ruskim odwali i wojna bedzie a my pierwsi na linii strzalu.... glupiiiiii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
kto się śmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z kolei
nie rozmawiam z nikm - doslownie nie mam ochoty, wszyscy wydaja mi sie bardzo glupi, ich wypowiedzi sa infantylne albo jakos skrajnie idiotyczne, czasami az zal usta otwierac... mowie o moim prywatnym zyciu i najblizszym otoczeniu - czasem tak mnei to wkur**a ze najchetniej wzielabym strzelbe i wszystkich zabila! aaaaaaaaaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
dzieki za powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no od tego
to mamy ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna depresja
tak, ja tez dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz...
a to moze wszystko efekty tej ciazy? pomysl, bedziesz miala dzidziusia, to przegoni wszystkie leki bo bedziesz zyla dla niego.. poza tym pierwsze piwko po ciazy podobno fenomenalnie smakuje.. i gratulacje ze rzucilas! a w taka pogode to rozne mysli przychodza do glowy ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina833
tak, to zupelnie normalne niestety.. i dopada prawie kazda kobiete w ciazy ja cos o tym wiem bo mialam roznego rodzaju stany w tym okresie i az sie usmiechnelam pod nosem jak przeczytalam tego posta.. a co do rosji to mam nadzieje ze te komentarze byly powazne i tak radzilabym te sprae traktowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
do pasma włosów ja mam chomika i tego ze znajdzie sie pod moja stopą to sie akurat nie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
dlatego tez ten dół, przerazaja mnie czasy w których ma przyjsc na swiat moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladnik
moja odpowiedz byla jak najbardziej powazna; malo rozbudowana pewnie dlatego, ze jestem facetem. :) odwagi zuzul, i gratuluje bogactwa emocjonalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna depresja
co do strasznych facetow kolezanek - ja faceta swojej najblizszej po prostu nie znosze! i zastanawiam sie jak mogla go wybrac :/ czasy mamy okropne... ale prl tez byl okropny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
Prl u nie pamietam za dobrze, byłam mała dziewczynka.Wiem ze marudze ale nie chce juz meczyc meza bo ucieknie biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzul
Wiem ze nie jest to watek typu:zdradziłam , kocham bez wzajemnosci itp, ale ci którzy maja juz niby ułozone zyce maja problemy.Z samymi soba tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci zazdroszcze takich problemów, jestem samotna i juz nie mam nadzieji ze sobie kogos znajde.Dziewczyno ciesz sie tym co masz i nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo
ale temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
coś ty nikt nie chce wojny i raczej do niej nie dojdzie.dziwne ze nikt tu nie wspomniał o tym guzie w piersi.moze to gruczoł ale i tak do lekarza marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihih
a psychiatra w twoim miescie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×