Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia12-07

mam problem... proszę pomóżcie mi!!!

Polecane posty

Cześć, ostatnio byłam na imprezie klasowej (jestem w klasie maturalnej). Między mną a moim dobrym kumplem z klasy doszło do pewnej sytuacji, mianowicie całowaliśmy się i to namiętnie - można powiedzieć, że była to taka mini gra wstępna - oczywiście nic poza tym, tym bardziej że był to mój pierwszy pocałunek. Teraz widujemy się w szkole, on rozmawia ze mną tylko \"służbowo\", unika mnie, nie patrzy mi prosto w oczy. Nie jesteśmy w sobie zakochani, to było po prostu takie spontaniczne. On jest typem \"casanovy\" i ma świetny kontakt z dziewczynami, więc wiele go lubi. Denerwuje mnie panująca między nami atmosfera, a szczerze mówiąc powtórzyłabym ten wybryk jeszcze kiedyś. Nie wiem, co robić. Pogadać z nim? Jeśli tak, to lepiej w cztery oczy czy przez gg? A może faceci nie lubią o takich rzeczach rozmawiać. Chciałabym się od niego dowiedzieć, czy to miało w ogóle dla niego jakieś znaczenie i co on o tym wszystkim sądzi... Pomóżcie, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pokazuj mu, że sie na niego napaliłaś. Bo wiesz, jak mu pokażesz, że już jesteś jego, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkkdkd
Rozmawianie o tym to najgorszy pomysł i nie rób tego, bo on nie będzie chciał rozmawiać. Jeśli ma coś z tego być, to zacznij szukać jego towarzystwa, zagadywac, żartować, flirtować. Ale jak facet cię unika - to chyba jasny komunikat, że raczej nie ma ochoty do tamtego wracać, a może nawet żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Sytuacja trochę się poprawiła, bo rozmawiamy całkie normalnie, nawet się do mnie zacząl uśmiechać... Dzięki wielkie jeszcze raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×