Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ole32324

podoba wam sie ten domek?

Polecane posty

a co to ma za znaczenie, czy nam się podoba? czy my w nim będziemy mieszkać? opierasz wybór domu na zdaniu kafeteriuszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom przy brzozowej
ale piękny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
dom przy brzozowej ale wiesniacki!!w takich cyganie lubia mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
parterowe domy sa bezsensu, poddasze ma swoj urok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz podhalanski
maly ,ciasny ale wlasny za jedyne 500 tys bedzie twoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom przy brzozowej
Przy brzozowej żaden Cygan nie zamieszka. Nie stać go. ole, nie pitol. Nie stać Cię na "przy brzozowej' to buduj taki, na jaki starczy Ci kasy. po cholerę Ci nasza opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
owszem nie stac mnie, ale to nie znaczy, ze jestem gorsza od ciebie, biedniejsi maja czasem lepszy gust niz bogacze, wystarczy spjrzec na te niekktore domy z filarami pomalowane na cytrynowo żółty, z pozłacanymi klamkamkami..szczyt bezguscia.. za pieniadze :gustu,kultury,nie kupisz.. nie stac, mnie ale tez mi sie nie podoba, wole domu z poddaszem, maja swoj klimat..parterowe wygladaja jak nalesniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
okna mozna zrobic większe:)nie widze problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
cygana nie stac/?hehe oj zdziwiłbys sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starowinka....
ole, za czterdzieści lat będziesz przeklnała poddasze. Wspomnisz moje słowa.... Starość nie radość.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
starowinka tak daleko w przyszłosc nie wybiegam, nie wiem co bedzie jutro, a co dopiero za 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole32324
te filary z ta rozeta na srodku sa okropne, stylizowane na jakis klasyczstyczny domek..okropne..wiesniactwo!!!dla takich co chcieliby sobie szlacecki dom postawic oki, ale dla mnie to szczyt polskiego begguscia, za granica sa prostsze i ładniejsze i nowoczesniejsze domki..a nie jakies badziewa w stylu dworku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×