Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka3333

2 rozmiary w dół przy diecie 1000kcal??

Polecane posty

Gość tiriririri
ja tez z tego rozmiaru chce spasc. a nawet do 36 . to moje marzenie. ile wazysz? ja niestety nie wiem bo moje diety to jeden wielki niewypał:( własnie zjadłam cały talerz nalesników:(:( jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie poddawaj sie ja tez mam czasem wpadki:) ale sie nie poddam bo jak sie poddam to bede grubasem strasznym!!!! waze 68kg a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
:) ja waze 69/70 i mam 72 wzrostu. juz nie mam siły wiesz:( dzis kolezanka powiedziała mi ze mi sie niezle przytyło przez ostatbie dwa lata. to prawda bo srednio przytyłam 15 kg. tak naprawde to wiecej, ale troche urosłam:) tak mi przykro sie zrobilo:( tym bardziej ze kazdego dnia zaczynam na nowo, a jak przychodze ze szkoly to rzucam sie na lodówke:( a TY ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
172:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, mam podobny problem. Rozmiar 42, okolo 70kg wagi na 168cm wzrostu. Chce i marze zeby zabrac sie za diete, ale... Same wiecie. mamy te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175 jestem na diecie tzn nie mysle o tym ze na niej jestem staram sie 1000 kcal dziennie plus ćwiczenia oczywiscie zdarzaj sie wpadki ze zjem wiecej ale staram sie pilnować!! mysle ze w koncu mi sie uda musze osiagnac swój cel do grudnia ostatecznie!!!a wy stosujecie jakas diete?cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
Wiecie co? mi juz nic nie pomaga, zebym sie pilnowała. po prostu jem, kiedy jestem smutna lub zmeczona, tak an poprawe samopoczucia:( pomyslalam sobie ze moze bede sie modlic o to , zeby mi dobrze szło? moze to głupie prosic Boga o takie rzeczy, ale chyba tylko On mi moze pomóc. po prostu nienawidze siebie juz:( wszyscy mi tylko mowia w kółko jk to mi sie nie przytyło. nawet moj chłopak to mówi:( chce zniknac gdzies. jeszcze mam w tym roku mature i w ogóle nie moge sie wziac za nauke:( jestem taka pie*** perfekcjonistka. jesli mi cos nie wychodzi w jednej dziedzinie zycia to na reszte tez leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dam ci rade:) zjedz rano duże śniadanie lub to na co masz ochote tak koło 7 lub 8 h potem zjedz obiad koło 14 podwieczorek np budyń i kolacje np jogurt ze zbozami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli jesteś głodna to zjedz coś chudego lub nie tuczacego lub pomyśl!! jeden michałek ma około 80 kcal!! a żeby spalic 80 kcal musisz skakać cały czas na skaknce przez 8 min..opłaca sie go zjeść??no własnie;) oczywiscie ze nie :) zainwestuj w tiktaki i mentosy jeden mentos ma 10kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no w domku jestem tak o 17, wiec moze tak o tej godzince bym zjadła cos np jogurt i jakis owoc i tyle. no i sniadanko. dziekuje Stokrotko:) musze zaczac od jutra na nowo, bo co mi pozostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dam ci rade nie głodź sie bo szybciej sie poddas i jojo murowane!! masz ochote na cos słodkiego?zjedz ale nie przekraczaj 1000-1500 kcal:) i mniej niz 1000kcal tez nie jedz:) po miesiacu 1000kcal plus ćwiczenia mozna schudnac kolo 5kg:)pij wode.. jesli nielubisz niegazowanej to pij niegazowana jabłkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
CZy Ty takze sie w ten sposób odchudzasz? mysle ze na sniadanko to bede jadła tylko jedna kanapke. bo teraz to w ogóle nie jem sniadania. bo mysle ze bede głodowac caly dzien ale po poludniu mi sie odmienia:( wydaje mi sie ze ja to w ogole mam jakas bulimie bo miewam takie kompulsy czasem:( potrafie tyle zjesc, ze sama sie sobie dziwie.. a potem gloduje. wiem ze sama sie o to pytałas, ale jakbym wlasnie jadła ta kanapke jedna dziennie a po południu jogurt i owoc, do tego bym biegała 15 min dziennie no i cwiczenia godzinke to ile bym schudła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiem ci bo tez tak próbowałam ale mówie ci diety cud są beznadziejne co z tego ze bedziesz jadła tylko tyle biegała ćwiczyła jesli po mniej wiecej tyg lub mniej sie poddasz (tez tak robiłam) potem efekt jojo i jeszcze wiecej kg bedzie:( i wyniszczysz organizm..nie lepiej dieta 1000kcal i ćwiczenia???5kg na miesiac bez jojo lub wiecej kg jesli bedziesz ćwiczyć dużo ??przemyśl to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
MAsz racje wiesz. zaczne od dzis a nie od jutra. to nic ze sie najadłam jak dzika swinia:P do konca dnia juz nic nie zjem a wieczorkiem pobiegam. mam skakanke, ale ja nie lubie na niej skakac, bo irytuje mnie jak tata widzi ze skacze i ze sie odchudzam:P sam mowi ze moze bym pobiega ła:( a własnie jak pobiegam to poprostu wybiegne z domku i juz. pobiegam sobie po wsi. tak o 22 co by sasiedzi sie nie zlewali. takie to moje zycie w tym miejscu:P kupilam sobie dzis kasete z cwiczeniami, ale zostawila u kol wiec od jutra tez bede cwiczyc:) niestety ja potrzebuje konkretnej diety bo jak sobie pozwole na drobiazg chocby, to za tym nastepuje lawina zarła:P ile to bedzie srednio. tak gdzies 500 kcl, no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 kcal to tez dieta cud wyniszcza organizm słuchaj dieta 1000kcal jest zdrowa i bez efektu jojo daj sie przekonac;) skakanka jest tez dobra chudna łydki uda i brzuch sie wytrzasa:) mowie ci przestaw sie na mentosy:0 1 min na skakance to spalony 1 mentos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
to moze jeszcze jabłko będę jesc w szkółce:) no i razem z ta woda jabłkowa to moze tyle wyjdzie:P no ja to jestem uzalezniona od zielonch orbitek...:P tylko ze jedna to ma wiecej kcl niz mentos, no nie?:P to moze jeszcez ogranicze sie do 2 na dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
z moich obliczen wynika ze schudne przez 75 dni 15 kg ( bez cwiczen) a + moje bieganie, cwiczenia i tance, na które sie zapisałam od pazdziernika(;)) to moze nawet wczesniej. na diecie 1000 kcl chudnie sie kg tygodniowo. ( teraz mi sie przypomniało:P)czyli 2 listopada zrobi sie ze mnie lachon , krótko mówiac:P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no dobrze bo mi cos net sie zacinałi dlatego tak pozno odp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
tfu:P znaczy sie 2 grudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi starczy 10 kg to bedzie 58 kg i juz na granicy niedowaga waga prawidłowa wiecej nie bo nienawidze wychudzonych kości...pozatym jak mój chłoapak sie dowie ze sie odchudzam to bedzie ze mną źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) od 3 tygodni też próbuje się odchudzać :) tzn ćw codziennie brzuszki i nożyce i pompki nie jem po 18 i staram się zrezygnować całkowicie ze słodyczy ale jeszcze mi t do końca nie wychodzi ale zdeterminuje się. W związku z tym, że waga spadła mi o 1kg tyko ale cm za to o ponad 2cm :) więc w związku z tym że słabo mi idzie postanowiłam przejść na dietę 100kcal. Mam większy problem niż wy-znacznie większy, ale postanowiłam do końca roku schudnąć 1kg minimum 8. Moje BMI to aż 25,1 ;( a staram sie nastawiać optymistycznie i mylśe że mi się uda, a wy ak sądzicie schudnę tyle w sumie już tylko 3 miesiące zostały:( zawsze czas mogę wydłużyć, ale powiedzcie mi jak liczyć najłatwiej te kcal. ja mieszkam w internacie więc gównie będzie to polegało na eliminacji tego co zbędne i zakupie warzyw. Ale znacie może jakąś stone z wykazem najpotrzebniejszych kcal?? b chyba będę musiała sobie sporządzić coś takiego i wydrukować, a nie mam zbytni czasu:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×