Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misery26

WYJAZD DO USA-PROSZE O POMOC!!!

Polecane posty

Gość gość
70% Amerykanów to imigranci albo ich partnerzy i żyją. Dają sobie rady i oddaliby życie żeby tu zamieszkać na stałe. Więc i ty dasz sobie rady. Trzeba tylko chcieć. USA prowadzi świat a nawet kosmos. Nie ma wspanialszego kraju na świecie. Tutaj jest praktycznie rzecz nioràc absolutnie wszystko. Od skrajnej biedy do baśniowego bogactwa. I to wszystko czeka na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA smierdzi chemicznym żarciem GMO i zerową opieką zdrowotną. Nie daj boze az zachorujesz tam, to zapłacisz tysiace dolarów za pomoc medyczną. I przygłupy w usa tylko praca i zerowe zycie poza nią :D Polska to oaza w porównaniu z usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do USA to tylko na chwilę na wycieczkę, za nic nie chciałabym tam mieszkać :p jest ładnie i fajnie jak się jedzie jako turysta ale życie tam jest ciężkie, opieka zdrowotna jest bardzo droga itd Byłam w tym roku na wycieczce z biurem Konsorcjum Mozaika Zachodniego wybrzeża USA i bardzo mi się podobało i fajnie było wszystko zorganizowane, ale byłam tam jako turysta. Mieszkańcy maja tam zupełnie inne realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o pomoc wsparcie

Witajcie,Potrzebna pomoc dla mojej znajomej która jest w trudnej sytuacji.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Pomoc finansową. Myślę, że pisanie wprost będzie łatwiejsze. 
 jestem chora, nie zbieram na głupoty ,mam problemy finansowe i trudną sytuację ,żyję z renty co jest bardzo trudne ledwo związać koniec z końcem . Być może wyda Wam się to niestosowne, ale mam nóż na gardle i chwytam się każdej nadziei.Mam konto na zrzutka pl i potrzebuję wsparcia .Jestem rencistką i mam problemy finansowe z którymi z renty sama nie dam rade próbuję jakoś wiązać koniec z końcem ale jest coraz gorzej bez pomocy innych nie podołam.Na normalne życie bez problemów z którymi sama sobie nie poradzę proszę o pomoc i wsparcie 
Uzbierano
1 zł

Wpłat
1

Do końca
26 dni

Postęp
0 %

Indywidualny numer konta tej zrzutki
87 1750 1312 6885 0505 5204 8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×