Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gardze facetami powierzchownym

Dlaczego faceci tak bardzo patrza na figure ? czy to nie jest powierzchownosc ?

Polecane posty

Gość gardze facetami powierzchownym

nie rozumiem tego jak faceci moga zwracac na to uwage i jeszcze bezczelnie mowic JESTES GRUBA :-o jestem jaka jestem ale czy przez to mam byc sama ? ja nie patrze ile cm ma w majtkach bo nie jestem powierzchowna ale chyba faceci to debile bo na to patrza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko faceci na to patrza
bo kobiety tez nie chca miec grubych facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
oj nie wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta powinna być szczupła i ładna tak samo jak facet powinien być wysoki i przystojny nie martw się jeszcze znajdziesz fajnego kawalera aczkolwiek ja nie przepadam za grubaskami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste, troche w tym wina kultury, a troche w tym wina natury. Po prostu każdy chce mieć/zdobywać osoby pociągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzz
to popracuj nad soba. faceci sa estetaMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne. Wy patrzycie na wyglad my też. tyle. Zero filozofii. I nie ma co sie załamywac. Mam kolezankę, o której za plecami kumple mówili ze jest gruba. I wiesz co? jeden sie zakochał. A ona go olała :D więc... wszystko sie zdarzyc moze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to kobiety sa bardziej powierzchowne bo one chca wysokich, my chcemy szczuple. schudnac mozna tylko trzeba chciec ( wiem ze tluste hipopotamki mowia ze to dziedziczne itd... ) a urosnac nie mozna i kto jest bardziej pusty co ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzz
o przepraszam ja mam 160cm a moj facet 162cm wzrostu i nie przeszkadza mi jego wzrost. Ja wole nizszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba działa w obie strony,puszyści faceci także nie mają lekko....ale nie można generalizować,nawet ludzie z nadwagą mogą się podobać..sęk w tym,że są różne gusta... a że kogoś ludzie z nadprogramowymi kilogramami nie pociągają,nie oznacza zaraz,że jest pusty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×