Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Pojechał

Polecane posty

Gość Chatterie

Pojechał i tak szybko nie wróci. Przede mną kilka ładnych miesięcy samotności... Nie potrafie tak żyć, nie mam co ze sobą zrobić, chodzę, błąkam się z kąta w kąt i rycze, bo go nie ma:( Chciałabym się w niego wtulić jak zawsze i leżeć pod cieplutką kołderką opowiadając sobie o minionym dniu. Chciałabym aby zrobił swój "specjał", czyli spagetti ze słoika... Chciałabym aby mnie powkurzał, jak zawsze, chciałabym, aby był;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
oj tam, przyjedzie i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz Ja od początku roku jestem sama, przyjeżdża ale jednak to nie to samo co jak był obok Na pewno masz jakieś hobby, lubisz coś robić wiec zajmij się tym Jest ciężko ale da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
A gdzie wyjechał i na jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
a mój jak pojechał, to już nie wrócił, a życie biegnie dalej :) widocznie tak miało być i już a dlaczego pojechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
ojej, pojechał i nie wrócił?? to straszne :( przykre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
no ale co zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatterie
Pojechał na drugi koniec Polski, bo dosał tam dobrą prace. Dopiero drugi dzień go nie ma a ja fiksuje;( Nie miałam bladego pojęcia, że aż tak go kocham. A za tydzień nasza 3 rocznica. Osobno;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
no to moze do niego jakos dołączysz niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
nic no to w końcu zajęłam się sobą i już się z facetem nie zwiążę po co mi to? więcej jest minusów dla kobiety wynikające ze związków, przynajmiej tak to sobie tłumaczę poza tym jak przyjdzie co do czego, to się okazuje, że kobieta musi podejmować "męskie decyzje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
jarek znajdź sobie w końcu jakieś forum dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
to jak jest w kraju, to w czym problem? przecież nie pracje 24/dobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
hetere no ale przecież nie chcesz chyba byc sama do konca swoich dni? rozumiem ze sie zawiodlas mocno i muis minac jakis czas, ale chyba Ci przejdzie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatterie
Dołączyć mogę conajmniej za rok!!:( Z przyczyn niezależnych od nas obojga. A jak sobie znajdzie inną!? To się zachlastam. ;( Ale dół ku.wa masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
na forum dla facetów są same żałosne topiki inaczej nie siedział byś na damskim kafe może idź lepiej sprawdzić czy faktycznie jesteś facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
właśnie, że chcę :) lepiej mi samej :) widocznie rafiłam na takiego jarka ;) do autorki topiku, ja nie wiem z czym masz problem, jak mam wolne, to się zbieram i jadę w odwiedziny ;) a 5 dni można chyba wytrzymać :) byle do weekendu :) poza tym dlaczego ma znaleźć inną? jak tak myślisz, to coś w tym związku nie trybi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatterie
hetere to pierwszy raz kiedy na tak długo się rozstajemy, dlatego nie jest to dla mnie takie oczywiste. Ja mam szkołę, więc jak narazie mogłabym je ździć do niego w weekendy z tym że 12 h, zresztą wole nie myśleć o tym co będzie. Po prostu strasznie tęsknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYYYYYY....
SLUCHAJ KOLEGO KTORY SIE POJAWILES ,,JAREK,,W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I W NIEODPOWIEDNIM CZASIE DLA CIEBIE.....JESTES TYPOWYM PRZEDSTAWICIELEM SAMCOW...WIEC NIE MARUDZ I NIE BADZ TAKI PROSTOLINIJNY BO GDYBY NIE TWOJ POCIAG DO KOBIET I TWOJA CIEKAWOSC TO W ZYCIU BYS TU NIE ZAJRZAL....A JAK KAZDY SAMIEC POTRZEBUJESZ KOBIETY DO ZYCIA WIEC NIE OBRAZAJ TEJ PLCI...BO JEJ POTRZEBUJESZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
możecie jeżdzić do siebi w weekendy np.: na zmianę, raz Ty, raz on ;) wszystko się dogra nie panikuj :) jarek, się coś długo nie odzywa, chyba jeszcze sprawdza, czy jest facetem ;) może zaczął mieć wąpliwości :) :) :) hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni swiat
ja swojego nie widze juz od 16 dni, a zobacze dopiero za 7 tygodni!!! ale gadam z nim codziennie na skajpie i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×