Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

Gość Amelia B
uroczyscie oswiadczam... kocham Cie, Malo_Stanowczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d7 - możes sobie wydrukować to co teraz napiszę i ścigać mnie sądownie - Jeśli Amelka poda mój adres każdy z tego forum może przyjść i wziąć co chce. Musi tylko udowodnić, że podała mój adres, z czym nie powinna mieć większych problemów. Przykro by było, gdybyście wleźli komuś Bogu ducha winnemu do mieszkania :) Amelka chciała się popisać - bliżej nie wiadomo czym - ale nie wyszło. Dlatego jest tutaj tyle moich postów - uwielbiam kopać leżących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia ta od Zdzisia
No, wreszcie sie podnosisz... Z tym kopaniem bylo naprawde niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Marny to dokument dla sądu, jak i sama umowa. A co masz takiego fajnego? Bo ja nie wiem czy warto jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d7 - masz rację, że marny dokument, ale może warto spróbować? Pomyśl o mojej głupiej minie na widok wydruku mojej deklaracji? Co mam fajnego - nie wiem, Amelka jeszcze nie napisała. Krysia - nigdzie się nie podnoszę, mało tego, zaraz spadam, muszę posprzątać, bo może Amelka jednak wyjawi swoją tajemnicę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
no to ciszej nad tą trumną idę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomódlcie się za moja duszę, żebym w poniedziałek nadal mógł kopać Amelkę i inne indywidua, którym się wydaje, że potrafią mnie w jakiś sposób obrazić. Mam dzięki nim świetną zabawę :) Oczekuję wyzwania. Kogoś z IQ przynajmniej dwucyfrowym, nawet w tych dolnych wartościach. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
MS tak sobie Ciebie czytam i tak sobbie Ciebie podsumuję. jesteś jakimś zakompleksionym cieciem siedzącym w budce(może nawet mojego biurowca( widzę jak siedzą i piszą coś na kopmuterze) Skąd takie wnioski? Mi jak by ktoś zarzucił nieprawdę, zapewne bym niezbyt się przejęła, i poszła dalej . 1 Twoich postów bucha agresja, za wszelką cenę chcesz udowodnić ,ze to co napisała Amelka to nieprawda? A może jednak prawda? 2 ktoś kto ma tyle czasu na pisanie na kafeteri- a pomimo wszystko jest w pracy jest nikim- jedynie nudzącynm się cieciem w jakimś biurowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
pewnego dnia pękło niebo a stanowczy wyszedł z siebie i stanął obok Tak, Czarna- tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadłam w górę
poczatki Stanowczego tutaj zapowiadaly intelektualna rozrywke. Nie pisalam, cieszylam oko jego wypowiedziami. Nie ukrywam, ze intelektualnie mnie podniecal. Czulam delikatne mrowienie w czubkach palcow, chcialabym go miec przez chwile pry sobie, z boku, na kawie. Spojrzec mu gleboko w oczy i wysluchac wszystkiego co ma do powiedzenia. Ja bym milczala :). Niestey po jakims czasie, gdy topik "ostry sex" umarl smiercia naturalna i dialogi prowadza juz znudzeni brakiem cugu (aczkolwiek zabawni) clowni, przerzucil sie na inne tematy i sprawdza sie jako doradca. Nabral oglady i przejal jezyk z kafe :). Dla mnie to faktycznie znudzony facet (o ile nim jest :)), ktory z przyzwyczajenia pisze na forum. Popieram Zielona Sukienke, chic z tym cieciem troche przesadzila :) Najbardziej zdolowalam sie tym, iz skomlal o poklask te forumowe drzewa (ktore niestety i naszczescie trzymaja kafe w kupie). Chyba tyle mojego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
ej , Czarna- oceniłam jego emocjonalne wypowiedzi , ruszyło chłopa i to niekiepsko. gdyby mi ktoś powiedził,ze mam krzywe zęby- to bym się mu wyszczerzyła, olała i nawet bym sobie głowy nie zawracała. Amelka rzuciła rękawice- MS jak rycerz z zakutym łbem podjął walkę, walczy , stacza potyczki. coś tu śmierdzi i to niekiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka rzuciła rękawice- MS jak rycerz z zakutym łbem podjął walkę, walczy , stacza potyczki. coś tu śmierdzi i to niekiepsko. mianowicie co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
czarna wali mu z zębów - czuc nawet przez monitor! bosze- naprawde poziom tego forum jest żenujący.:classic_cool: czarna zakochałaś się w rycerzu ? czy tylko tak sobie klepiesz w klawiaturkę dla zabicia nudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VacekDePtacekNaPomaranczowo
Ja też znam MS - od tego tygodnia, a może trochę dłużej... ale niedużo... tak do dwóch tygodni maksymalnie :D stąd go znam! zostaw kawałek Amel-kiB(el) do pokopania :) pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wali mu z zębów - czuc nawet przez monitor! -------a może to Twój oddech się odbija od monitora :o bosze- naprawde poziom tego forum jest żenujący. -------to przecież wiadomo nie od dziś :o - jednak bardzo chętnie tu zaglądasz, prawda?? :D - tylko nie zaprzeczaj :D czarna zakochałaś się w rycerzu ? -------tak, w nim też, choć póki co wierna jestem temu facetowi ze stopki :o czy tylko tak sobie klepiesz w klawiaturkę dla zabicia nudy? -------dla zabicia nudy gram w sudoku 😭 🖐️purpurko vel fajansowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Czarna siku ,sikkkkkkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
sunia a może to jego żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Czarna weż pigułkę, weż pigułkę, weż pigułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
jem kupe mamy, jemm kupe mamy, jem kupe mamy a tato co wieczor bije mnie łopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
podszywku kup mi łopatę, kup mi loptę, kup mi łopatę a zrobie z niej pozytek, obiecuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
jednak łopate kupie se sama, albo moze kupi mi ją mama, a jak potem poproszę tate, to wsadzi mi w dupę te moją łopatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
podszywku jednak zrob coś dla ludzkosci i kup mi tę lopatę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko o Mało_Stanowczy
Pasuje jak ulał Erotoman gawędziarz to najczęściej spotykany gatunek erotomana - pełne takich są biura, domy studenckie, a także pociągi dalekobieżne, mnóstwo erotomanów gawędziarzy leży w szpitalnych salach. Jeśli ktoś trafi do szpitala i położą go prycza w pryczę z takim osobnikiem, to koniec. Musi wyzdrowieć natychmiast albo błagać o przeniesienie gdzie indziej. Erotoman gawędziarz nie pozwoli normalnemu człowiekowi na chwilę spokoju. To człowiek, który ustawia się za zmywającą podłogę salową i wykonuje ruchy biodrami, mrużąc przy tym jedno oko. Kiedy salowa się odwraca, erotoman gawędziarz ucieka, kładzie się do łóżka i nakrywa kocem aż po dziurki nosa. Potem do późnej nocy opowiada o swoim wyczynie - tak, jakby nie był to wygłup, ale zbiorowy gwałt dokonany w czasie wojny na prostytutce-szpiegu, usprawiedliwiony w dodatku rozkazem. Ma w zanadrzu mnóstwo takich opowieści. Kobiety, które mu ulegały, były zawsze piękne i zmysłowe. On sam tylko przez chorobę i specyficzne szpitalne warunki wygląda tak jak wygląda, w rzeczywistości - w cywilu - jest przystojny, wręcz piękny. Jego możliwości seksualne przekraczają wszystkie przewidywalne normy. Kobiety ścielą mu się u stóp, a kiedy wkracza do pokoju, gdzie przy biurkach siedzą panie, one same z siebie zadzierają do góry spódnice i wołają: "Teraz mnie! Teraz mnie!". Erotoman gawędziarz opowiada takie rzeczy i nie zadrży mu przy tym powieka, nie ma mowy, żeby się speszył, nawet kiedy inni mężczyźni wokół stukają się palcami w czoło i mówią mu, że jest bałwanem. On tego nie widzi, bo to nie o nim. Motywy jego zachowania stają się jasne dopiero wtedy, gdy widzimy po raz pierwszy jego żonę przynoszącą mu do szpitala kompot z wiśni i kawałek sernika. Potężna kobieta o udach jak dzwony i o zatroskanym wzroku szefa kompanii marszowej skierowanej właśnie na front. Kiedy taka położy człowiekowi rękę na ramieniu, od razu nabiera się od tego pokory i tak jakoś cieplej i serdeczniej patrzy się na świat. Erotoman gawędziarz nie zwraca się do swej pani inaczej niż: "moje słońce" lub "księżniczko". Ona zaś tuli go w swych fałdach niczym niemowlę i surowo przykazuje mu, jak ma się zachowywać, żeby nie przynieść jej i sobie wstydu. Kiedy tylko żona erotomana gawędziarza opuszcza salę boleści, wchodzi do niej wspomniana na początku salowa, żeby przetrzeć podłogi, i nasz erotoman przeżywa coś w rodzaju odrodzenia. Wyskakuje dziarsko z pościeli, staje z tyłu za pochyloną salową i... źródło o2.pl Erotoman gawędziarz często łączy swe opowieści o podbojach płci pięknej z fantazjami na temat własnej waleczności. Jest królem karczemnych bijatyk, lwem ulicznych starć. Niestraszne mu stada agresywnych osiłków ni rosłe jak słowiańskie dęby armie oprychów. Jego kocie ruchy, instynkt pantery i wojowniczość nordyckiego berserkera pozwalają mu wyjść cało z każdej bijatyki, na które to natyka się często i zawsze niespodziewanie. Oczywiście wszystko to ma miejsce w licznych, barwnych opowieściach i kolorowych fantazjach snutych z miną zawodowego boksera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
a jak już tate kupi mi łopatę, zjem na śniadanie ulubioną szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłehłe
Pistacja wkłada do wazy dupę Od dzisiaj odbytem chce siorbać zupę Gdyż buźkę i usta ma stale zajęte Żuje w nich fiuta starego i miętę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×