Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

Gość do Zielona sukienka
M S sobie poradzi, bardziej zal mi ciebie. Takie chodzące warzywko po wszystkich topikach,...działach na forum kafe(pewnie zresztą nie tylko...)i rozrzucające swój jad, wyładowujac przy tym frustracje nagromadzone po całodziennej przeprawie ze starym -alkoholikiem i 6 dzieciaków:D tak tak pasujesz mi do obrazu znudzonej kury domowej, udręczonej przez życie.Całe twoje życie składa sie z porannej kawy i kafeteri. Zal.pl Powodzenia sfrustrowana kuro domowa🖐️dla ciebie tez moze jeszcze kiedyś słońce zaświeci-pod warunkiem, że oderwiesz sie chociaz na moment od kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez Zielona sukienka
jest tutaj znana z dogryzania innym, nie należy się przejmować. To zdzira i kurrwa.Daje duupy za talerz zupy.Jak to kiedys napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że objawiła się druga Purpurowa - ona też ma problemy ze składnią :O Mam taką prośbę - nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Zakładając, że dobrze Cię zrozumiałem, czego niestety nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
do pomaeanczy bez nicku- pij mleko , będziesz Wielki bo narazie? szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
"Widzę, że objawiła się druga Purpurowa" ....zaraz tam druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielona sukienka
jak można być pomarańczą bez nicku. To ty nie wiesz, że nie wpisując nicka nie wysle ci posta??? Pogrązasz sie coraz bardziej warzywko. Poracuj nad skłądnią, jak następnym razem wyskoczysz z próbą udowadniania komuś kim to on niby nie jest.Bo sama sie ośmieszasz. Moja rada:Masz ciote? walnij sobie no-spe, zapodaj romantyczny film, ale pod zadnym pozorem nie wchodz na forum. Po co robić z siebie pajaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
MS-Twoj poscik o tesknocie odebrałam jak podświadomą chęc łaskotania przez innych Twojej zbolałej duszy, toteż uczyniłam zadość. Mogę jeszcze-MS- jesteś najprzystojniejszy, naj, naj,naj i co tam sobie zyczysz ? Reszta bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
co znaczy słowo zapodaj? nie znalazłam w słowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście o tym sobotnim zamachy na hotel Marriott w Islamabadzie ? Fanatyk-samobójca w samochodzie wypchanym toną materiałów wybuchowych staranował bramę hotelową i zdetonował ładunek przez wejściem do hotelu. Zginęło 60 osób, a 270 zostało rannych. Tego samego dnia w Północnym Waziristanie dokonano zamachu bombowego na konwój pakistańskiego wojska - 8 zabitych, 12 rannych. Zamachy są dziełem islamskich fundamentalisrów wspierających Talibów i Al-Kaidę. Dążą do przejęcia władzy w Pakistanie. Jeżeli im się uda, to w ich ręce dostanie się 50 głowic termojądrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - prosiłem, nie oceniaj wszystkich swoją miarą. A skoro przeglądałaś słownik to może poszukaj słowa "ironia". Nie liczę na to, że od razu zrozumiesz, ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielona sukienka
a jednak miałam racje.Nie dosć że inteligencją nie grzeszysz, to jeszcze nie wstyd ci zapytać publicznie co jakieś słowo oznacza....:D no konam ze smiechu....idz lepiej babolu zrobić staremu kanapki do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona tydzień temu
atakowała cieżarne na ich topiku. Znana pieniaczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielona sukienka
atakować cieżarne? Pewnie dlatego pozbyła sie czarnego nicka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona tydzień temu
moze robi to z zazdrosci? Ale musi mieć nierówno w deklu, żeby tak robić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
do pomaranczki bez nicku- nic co ludzkie nie jest mi obce, nawet niewiedza P.S. nie znam kolokwialnego języka spod budki z piwem, dlatego zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
szkąda mi was naprawde. piszcie sobie co chcecie, ja zmykam na inne topy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielona sukienka
Mysle że jezyk potoczny nie jest ci obcy, tak samo jak codzienny ironiczny śmiech ludzi w stosunku do twojej osoby:D Teraz kreujesz sie nam tutaj na kobiete wz wyżyn. Ja juz ci nie uwierze,że możesz soba cos prezentować. Takim jak ty sie nie ufa-nie po tym co czytałam na innych topikach. Zmień nick bo na tym jesteś już spalona🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
tak tak, nie dokuczałam cięzarnym, tylko panoszyły sie i obnosiły jakoby były czymś lepszym bo są w ciązy. Nie lubie takich kludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
zapodaj prosze linka do topiku na ktorym sie wymandrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę pierwsze objawy inteligencji - wycofujesz się. I słusznie. Tym bardziej, że pewnie zaraz pora do szkoły. Zapowiadało się ciekawie, ale jesteś przewidywalna, zupełnie jak Purpurowa. Tak o Tobie myślę - druga Purpurowa. Przypuszczam, że nie odpuścisz sobie jakiegoś komentarza, mimo zapowiedzi, że już Cię tu nie ma. Klasyka. Fajnie, że przeglądasz słownik, poznałaś nowe słowo - kolokwializm. Ale "ironia" była wcześniej, przegapiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
Mało stanowczy kocham cie to wszystko z miłosci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona tydzień temu
Nie kłąm, jesteś u nich uważana za trola i zawsze zgłaszaja twoje wypowiedzi do skasowania.jesteś chora umysłowo.Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
juz sie pojawila, tylko że tym razem pod moim nikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
..bo do zielonej sukienki to jeszcze eleganckie pantofle by się przydały a nie takie papcie, z których słoma wyłazi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×