Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

Gość lalunia69
tak tylko wpadlam na ten topik, dzień dobry:) ja nie rozumiem tych bzdur z podszywami , złośliwosciami, zielona jestem i może naiwna ,,, ale może ktośmi powie czym się różni pomarańczowy nick od czarnego ? dziekuję z góry za wyjaśnienia...:) I dygresja : czemu tak niektórzy niekulturalnie , wulgarnie i idiotycznie piszą, dogryzają sobie ? nieładnie. Winno być sympatycznie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalunia 🖐️ Właśnie dlatego przestałem się udzielać w sferze erotycznej... No myślałem, że tu jest właśnie takie forum, okazuje się, że ono tylko się tak nazywa... A pomarańczowy nick jest łatwiejszy do podszywu, ale to cała różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
nie pisałam na innych topickach, uwielbiam dzieci , a kobieta cięzarna jest dla mnie godna podziwu- bo mnie samej nie starcza odwagi na zajscie w ciąze i urodzenie dziecka. Mam nadziejęze ci inteligentnijsi wiedzą /widzą ktore teksty pisze ja a ktore marna podrobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona tydzień temu
widocznie ktoś się posługuje twoim nickiem i obraza innych;) Zaczernij sie nie będzie oroblemu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga
Nie trzeba się było żegnać z kafe i czarnym a właściwie purpurowym nikiem to byś teraz nie miała problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
M_S dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
MS ale masz brzydki usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o zmianie nicku, ale gnom już zajęty :O Cześć Kometko 🌼 No w kwestii adresu to reklamacje do Amelki. Ja sprzątnąłem, browar przyniosłem, żonę nawet umyłem, żeby brzydula wstydu nie przyniosła, a tu nic :O Chciałem się na Was obrazić, ale jak widzę to Amelka nawaliła... coś mnie dziś z tymi przenośniami... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
09:53 Mało_stanowczy Może akurat myślała o mnie o dlatego mi się tak napisało? skromność MS nie zna granic czekamy na samouwielbienie dawaj MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź juz wypierrdalaj zielona
szukasz akceptacji i na siłę próbujesz zabłysnąć. Niestety za głupia jesteś na to:O WYPIERRDALAJ KURRWO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
czego ja szukam ? nie Twoj interes(jeśli wogole go masz :-P ) zastanawia mnie jedynie zawiśc, nienawiśc i brud ludzki, brud ktorego nie da się zmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po to zalozylas
a mnie twoja głupota purpurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, jeśli masz takie filozoficzne przemyślenia o zawiści, nienawiści i głupocie ludzkiej to wystarczy, że przeanalizujesz swój charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tym adresem
miałam nadzieję że M_S mieszka gdzieś niedaleko, to może bym wpadła z piwkiem jakimś a tu lipa - Amelka podpuściła i zwiała :( Chyba że zmieniła nick na zielona... No jakoś tak mi się wydaje, że to ta sama osoba - ta nienawiść i plucie jadem :O M_S przyznaj się! To Twoja była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej V :) Ja się nie ukrywam. Jeśli Amelka to moja była to powinienem sobie współczuć bardziej niż myślałem :O Gdzie ja miałem oczy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tym adresem
Pedale? To do mnie? To kobieta może być pedałem? hm... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×