Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem co mam ugotowac

Przez zoladek do serca

Polecane posty

Gość Nie wiem co mam ugotowac

Oki pytanie bedzie krotkie do wszystkich - uwilbiam gotowac -serio ja naprawde lubie stac przy garach i cos gotowac - sama cos wymyslam, czytam jakies przepisy itd- wiec gotuje jak nienormalna dla mojego faceta - no i coz gotuje na dwa dni a on to zjada w jeden wieczor (jak ugotuje mniej to jakos tak zawsze mamy niezapowiedzianych gosci wiec gotuje wiecej)- no i troche mnie to martwi bo juz przytyl - ale On lubi makaron wiec ja gotuje Pytanie : Czy znacie jakies przepisy na dobre jedzenie i malo kaloryczne - bo on i tak zje wszystko!!! Dodam ze nawet jak zrobie sama salatke warzywna wiecie salata, pomidor ogorek oliwki i cos tam -bez olejow i smietan to On i tak ja zjada cala i twierdzi ze lepszej w zyciu nie jadl. Nawet jak mi cos nie wyjdzie to On i tak to zjada !!!!!!!!Twierdzac ze w zyciu nie jadl czegos tak dobrego. Co ja mu mam gotowac? I jak zapobiec zeby nie wazyl tony? Co ja mu mam gotowac albo jak to zrobic zeby go nie urazic gotujac mniej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
nie ma takiej możliwości, KAŻDE jedzenie w dużych ilościach tuczy. albo przestań tyle gotować, albo pokochaj jego otłuszczone cielsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ten post i pierwsze co pomyślałam to że jednak opatrzność Boża czuwa nad mężczyznami ;) i dobrze, że żadem mnie nie chciał, bo ze mną schudliby w miesiąc zważywszy, że ja nie lubię gotować ( nie mylić z nie umie ) Nie gotuj tyle i kropka. Jak w lodówce nie będzie tych wszystkich smakołyków to nie będzie 10 razy dziennie do niej zaglądał i podjadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovlov
ach, nic nie gotuj, zrób mu gastroskopię. przez żołądek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to zwykły
żarłok, pięknie będzie wyglądał za 10 lat. No tak! Ale kobiety siedzą z tłustymi knurkami, to faceci szukają nowej laski, gdy stara się zaokrągli. Czyli wszystko gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczo leczo leczo
lub gołąbi mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinnas gotowac na jeden dzien. A niezapowiedzeni goscie? przeciez obiadu nie musisz im dawac! Zrób kawe, podaj paluszki i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×