Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

czyfra + czy polsat cyfrowy - co lepiej

Polecane posty

Gość junn
nie wiem jak inne platformy ale Cyfra + ma w głębokim poważaniu swoich stałych, wieloletnich abonentów. Zlikwidowali program Złoty Plus, podwyższyli abonament. Cóż jak dla mnie to powód do pożegnania się. Koniec sentymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka23
Junn, to dosyć częste zjawisko. Klient złapany na umowę może być traktowany gorzej. To się na szczęście zmienia. Sama to odczułam w ence. Powód jest prosty - roczna umowa. To wymusza na platformach cyfrowych większą dbałość, bo zbyt łatwo nas mogą stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
No teraz zostało nam tylko kilka dni do końca umowy Cyfra bombarduje nas telefonami. Nawet nie odbieramy. Mam ich w nosie. Nie zostanę u nich. 6 lat to i tak już zbyt długo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobza-waw
polecam przejść do konkurencji. Teraz jest sporo fajnych promocji w Nce. Za 49zł sporo programów, także te w HD i dodatkowo dekoder za 0zł. Jakość ramówki o wiele lepsza, progrmy hd w lepszej jakości. Mam używam i i nie żałuję. Sporo ludzi potwierdzi zapewne moje słowa. Nie znam nikogo kto by miał CP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówic cyfrowy polsat przez internet z tej strony -->>>http://allsh.net/Lh08X Jest teraz dobra oferta do 6 miesięcy za 0zł , omijajcie punkty sprzedazowe bo pobierają prowizje najlepiej zamówić przez neta macie wówczas najlepszą ofertę programów i ceny -->>> Ja tam wole NC+ masz super kanały filmo takie jak canal+ najnowsze filmy bez chodzenia do kina mozecie zamówić tu -->>>http://allsh.net/W3ngb tez polecam omijac punkty tylko zamawiac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×