Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lillia1977777

jego byla

Polecane posty

Gość Lillia1977777

Witam wszystkich, naprawde nie wiem co mam robic, niedawno poznalam kogos przez internet (2 miesiace temu) zaczelismy sie spotykac, spotykalismy sie okolo 4 tygodnie, wiem nie duzo czasu ale naprawde spedzalismy ten czas razem i bylo nam ze soba super dobrze, do czasu az byla mojego chlopaka ktora go zdradzila 3 miesiace temu i odeszla do innego odezwala sie do niego ze go kocha i ze chce do niego wrocic. Pewnego dnia zadzwonila i poprosila o spotkanie on powiedzial ze kogos ma ale postanowil sie z nia spotkac, zabolalo mnie to strasznie, czulam i oczekiwalam najgorszego wiedzac jak ja kochal ale on tlumaczyl ze chce sie spotkac tylko po to aby zrozumiec czemu odeszla i czemu chce wrocic. Opowiedzial mi jak wygladalo spotkanie, ze ona prosila i blagala a on ze mowil nie. Od tego czasu jakby sie popsulo pomiedzy nami, jej temat ciagle wraca, boje sie ze go strace. Ona ciagle do niego pisze, mowi ze bierze tabletki uspokajajace i szantazuje ze sobie cos zrobi. Widze ze on nie potrawi sie z nia przestac kontaktowac. Mowi mi ze dokonal juz wyboru i ze ja nim jestem ale ciagle nie czuje sie pewna. Ubieglej srody poprosil o pauze dla naszego zwiazku i zaznaczyl ze nie chodzi o czas dla niego ze ma dokonac wyboru jeszcze raz, ale raczej o to ze chce pomyslec nad tym co do mnie czuje, ze wie ze powinien sie przestac z nia kontaktowac i nie wiem jak to zrobic. Czuje sie okropnie, podle, wiem ze powinnam mu chyba powiedziec spadaj do niej i daj mi spokoj ale uczucia ktorymi go daze po tych paru tygodniach sa mocniejsze. Nie wiem jak z nim rozmaiwac, ile czasu mu dac i ile jest prawdy w tym co mi mowi na co ten czas potrzebuje. pomozcie prosze bo zwariuje... Pozdrawiam, Lillia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to zwykły
dupek jest, a Ty kolejna naiwniaczka... ale to fakt, właśnie takie dziewczyny wykorzystują dupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
no ze on dupek to wiem.... ale ze ja naiwniaczka.... chyba tylko w tym ze jego proszenie o pauze dotyczy nas bo cos czuje ze tak naprawde on potrzebuje tego czasu aby sie zastanowic czy warto do niej wracac czy nie........ Zycie jest okropne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz jak jakaś desperatka, otrząśnij się... nie zatrzymasz na siłe, a takim zachowaniem tylko go zniechęcisz! nawet jak z Ciebie zrezygnuje to będzie to z korzyścią dla Ciebie! chociaz on nawet o tym nie mysli, czasem zdarzaja sie bardziej emocjonalne typy i filozofowie od siedmiu boleści, myślałaś że on jest wyjątkiem każdy ma przeszłość uszanuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
Facet nie wie czego chce...poglubil sie i moze faktycznie ta pauza pozwoli mu na skonkretyzowanie uczuc...poczekaj jak Ci na nim zalezy, ale tez badz konsekwentna, pauza to pauza, wiecznie trwac tez nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
Blanqua: to co mam mu dac czas na ulozenie w glowie najpierw sobie roznych rzeczy i czekac????? juz sama nawet nie wiem co on chce sobie w tej glowie ukladac bo jakby zalezalo mu na mnie to by nie chcial pauzy tylko powiedzial tamtej otwarcie ze to koniec i juz, ale z drugiej strony rozumiem ze potrzebuja czasu aby sobie to troche poukladac bo takie sytuacjie kiedy trzeba powiedziec komus definitywnie nie, nie sa latwe ALe i tak to jest dupek!!! I to tez wiem ze przypieranie faceta do sciany nie jest najmadrzejszym sposobem tylko jak przezyc ta pazue>???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak przeczekac ta pauze
Jak sie zachowywac, kontaktowac sie z nim czy nie, teraz jestem chora prosil o pauze i caly czas pisze jak sie czuje.... oj faceci.... poprosze na sposob na takiego typa aby go nie stracici i sposob na przezycie pauzy i nie mowienie o jego bylej, bo to chyba najlepszy sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
jeszcze raz napisze, on nie wiem po prostu czego chce...Ty mozesz mu dac czas, ale tez pomysl o sobie i daj tego czasu tyle na ile Ty wytrzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci zależy to poczekasz, zreszta i tak Ci nic nie pozostaje do wyboru... sama mowisz, ze jej temat powraca, wiec po to chce pauzy! nie analizuj dluzej, w tym czasie najlepiej sie zająć sobą, pogoda nie sprzyja ale zawsze znajdzie sie wyjscie z sytuacji:) chocby zabiegi upiekszajace :) no chyba, ze poza dorwaniem jakiegos faceta nic Cie wiecej nie interesowalo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
Trele mele dudtki: mnie juz jest ciezko wytrzymac, swiadomosc ze nie spedzimy razem weekendu jest okropna, wiem ze tydzien zleci na pracy a pozniej mysle ze bede chciala w nastepny weekend przeprowadzic z nim powazna rozmowe, bo chyba takie rzeczy kogo i czego sie chce sie wie i nie trzeba sie nad tym zastanawiac, ja tez rozstalam sie z kims niedawno i wiem kogo chce w moim zycium chociaz decyzja nie byla latwa, kiedy moj byly chcial do mnie wrocic, potzrebwoalam jedynie spotkania z bylym aby sie okazalo ktry z nich jest dla mnie wazny.... i nie potrzebowalam myslec a jezeli on chce pauzy i czasu na myslenie znaczy sie ma ciezki wybor tylko po co mnie sciemnia ze potrzebuje czasu aby sie przekonac co do mnei czuje i ze dokonal juz wyboru a nie powie wprost ze chce pomyslec nad wyborem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto to przeczekać...postaw się w jego sytuacji...każdy potrzebuje czasu by coś uporządkować w swoim życiu. I to nie oznacza, że myśli o tym, aby wrócić do niej...być może chce jej pomóc poprzez rozmowę, wyjaśnić jej na spokojnie, że to wszystko skończone. Przecież sama mówisz, że wyraźnie powiedział jej, że ma kogoś. Nie zachowuj się jak histeryczka, bo chłopak zacznie mieć Cię dość! Nie dość, że jedna dziewczyna naciska na niego, to teraz Ty zaczniesz cisnąć z drugiej, strony...i skończy się w ten sposób, że zerwie kontakt i z nią i z Tobą, bo najzwyczajniej w świecie będzie miał tego dość. Bądź rozsądna..Jeśli odejdzie, to niech idzie, nie był Ciebie wart. Ale nie bądź taka jak tamta, że swoim zachowaniem chcesz wymóc na nim decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
masz racje, ale nie zmusisz go do niczego, on to nazwal pauza, a moze faktycznie zastanawia sie co do Ciebie czuje, a moze uczucia do eks wrocily itp itd...mozesz tak rozmyslac caly weekend, a mozesz przestac myslec, umowic sie na konkretna rozmowe, mozesz podjac pierwszy krok...a przede wszystkim zajac sie soba przez pare dni i dac mu te pare dni czasu...wszystko zalezy czy Tobie i jak Tobie na nim zalezy...jezeli wkurza Cie czekanie to nie czekaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie się z tym zgadzam...Kobiety mają ten dar, że potrafią dorobić teorię do wszystkiego!...Nie ma co tracić dnia na myślenie, z którego i tak nic nie wyniknie...sama tylko siebie zaczniesz nakręcać... I dokładnie...jak Ci zależy to poczekaj ...jak nie...to skończ ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
hihihi macie racje myslenie i doszukiwanie sie szczegolow w kazdym jego slowie to domena kobiet ale tak ciezkie jest to czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
Blanqua: ale zebym wiedziala ze to tylko 2 dni..... a cos czuje ze moze byc to i dluzej...... mam nadzieje ze facet zrozumie ze nie bedzie mial szczesliwej przyszlosci z kims kto go predzej zdradzil i porzucil dla kogos innego, bo skoro to zrobila to chyba znaczy sie ze nie kochala.... ale ja mam czarne mysli na to wszystko, ten jego smutek i cale zamyslenie po rozmowie do niej tak jakby wszystkie jego uczucia do niej wrocily jakie ja mam szanse w porownaniu z kims kogo tak bardzo kochal i z kim chcial byc cale zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
'Lillla1977777' Szczęśliwe życie u boku' faceta po przejściach' jest możliwe. Jeżeli ten chłopak, którego pokochałaś okaże się dojrzałym mężczyzną i potrafi rozstać się z poprzednią partnerką i to nie tylko uczciwie, ale i do końca. Nie panikuj, nie rozpaczaj i nie proś. On kochał 'byłą' i moze dalej to uczucie w nim tkwi. Nawet jezeli jeszcze coś do niej czuje, to jest to juz tylko uczucie z bólem, bo ona zraniła jego 'męską dumę'. Daj mu ten czas, kochaj, wspieraj, jeżeli ci na nim zalezy, ale też stawiaj warunki i konsekwentnie je egzekwuj. To zdanie ponizej zawsze sie sprawdza:) Powodzenia:) " Jak go kochasz, puść go wolno, jak wróci będzie twój, jak nie wróci nigdy twoim nie był"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
Zapach pomaranczy...: dziekuje za bardzo madre slowa calkowicie sie z Toba zgadzam w tym co napisalas. Wiem ze to jest wielka proba dla naszego zwiazku ktory jest bardzo mlody bo dlugo sie nie znamy ale wiem tez ze spedzilismy jak dotychczas super czas razem, wszystko bylo takie piekne do czasu az ona sie nie pojawila ze swoim wroc do mnie... I tylko mam nadzieje ze okaze sie madrym i dojrzalym facetem, w sumie to wiem jak wybierze ja to nie jest wart mnie i tak naprawde okaze sie dupkiem! Jak nawet do niej wroci to nie beda szczesliwi bo ona zdradzajac chyba nie kochala skoro poszla do innego co ja tak szybko zafascynowal Wiem ze nie moge teraz panikowac ani rozpaczac a tym bardziej blagac, wiem ze musze dac mu czas nawet jak okaze sie dluzszy niz ja bym tego chciala, kocham i poczekam i bede wspierac a z drugiej strony musze zyc normalnie, wiem ze jestem silna i sobie poradze!!! Piekne to zdanie ponizej, takie prawdziwe i zobaczymy czy i w moim przypadku sie sprawdzi. Wielkie dzieki i Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
stań obok i spokojnie patrz cokolwiek się wydarzy - bedzie na Twoją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillia1977777
calkowita prawda jak powie Ty; to bede szczesliwa jak powie Ona: to mu wspolczuje a sie bede cieszyc ze niedojrzaly dupek nie bedzie w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×