Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ech eche ch

Uczucia

Polecane posty

Gość ech eche ch

Łudziłam się że on ma kryzys w uczuciach, bo sam nie wiedzial czego chce, czy kocha.. itc.. (Dodam że przez lata związku, zawsze byl pewnie, zakochany do szaleństwa.)A przy tym bardzo się starał.. bardzo.ale wkońcu zerwał.. Czy jest szansa że on to przemysli i uczucie do mnie powróci, od 2 miesięcy nie mamy kontaktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co zakladasz taki temat? co Ci da to, ze ktos napisze \"tak\" lub \"nie\" ...przeciez nikt nie zna dokladnie sytuacji, nie zna was. Ile ludzi, tyle mozliwych rozwiazan! ..litosci.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnij ! wiem ze ciezko ale uwierz, ze swiat jest pelen samotnych ludzi niektorzy zdolnych do bardziej szczerych i glebszych uczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia zależy
nie wróci, zapomnisz tez niedawno to przezywalam przeszlo a teraz mi zle bo nawet nie mam sie czym smucic. kobity to lubia sie jednak dolaWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba, ja odkąd zrzuciłam "żałobę" co nóż się ktoś przewija, wiec nie jest nudno... nie z każdym jest tak samo ale grunt, że nie jestem sama i dobrze ze nie chodzi o cala dramaturgie, wielkich uczuc i wyrzeczen, jestem teraz spokojnym czlowiekiem :classic_cool: ubierz rozowe okulary i zapomnij o draniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nawet odezwie sie po kilku miesiącach to rzucisz mu się na szyję jak on jest tak chwiejny emocjonalnie to znowu może mu sie odwidzieć nie pakuj się w to samo ja mialam tak samo tylko jak chciał powrotu powiedziałam nie mimo że w dusza troche pocierpi ale lepiej tak niż po nastepnym kopnikaku od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×