Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kukułek

Gierki po zerwaniu

Polecane posty

Gość Kukułek

Jaki jest cel kobiety, gdy zaraz po zerwaniu (wspolna decyzja) znalazla sobie bardzo szybko pocieszyciela (w ciagu paru dni) a teraz wypisuje wszedzie gdzie sie da "Moj skarb" (w odniesieniu oczywiscie do niego), "Teksnie za Toba" itp. Czy to sa jakies gierki? Czy juz jest tak zakochana po uszy? Bo nie kapuje tego. Po co sie tak afiszowac calemu swiatu, ze po paru dniach ma sie innego goscia? To na pokaz? Czy zeby dopiec bylemu? Bo ja szczerze mowiac czuje niesmak do takiej dziewczyny, ktora po paru dniach zachowuje sie jak "zakochana" małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia zależy
na pokaz i zeby Cie zakiło najlepsza reakcja bedzie jesli olejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze. znam dziewczyny, które po długich związkach bardzo szybko znalazły sobie nowego faceta i były naprawde zakochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukułek
No błyskawicznie. Ja z reguly potrzebuje paru miesiecy na ulozenie sobie w glowie wszystkiego, na wyciagniecie wnioskow i przemysleniu co zle zrobilem, co sie stalo, jak nastepnym razem temu zapobiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia zależy
olej to :) sa 2 wyjscia: 1. naprawde sie zakochala - co swiadczy o tym ze ciebie wcale nie kochała 2. jest glupia i dzicienna bo bawi sie w jakies gierki tak czy siak olej ja i nie zwracaj uwagi, mowie to jako kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze takie wyjście, że sama się nakręca bo chce znów poczuć motyle w macicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgsfsrgsregs
albo po prostu miala juz kogos jak byliscie ze soba i dlatego wlasnie doprowadzila do zerwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukułek
Na pewno nie miala nikogo innego, nie chce mi sie tlumaczyc sytuacji, ale wiem to na 100%. Olewam to wszystko co ona wyprawia. Czasami jest ciezko. Czasami lekka zazdrosc ukuje, ale jej zachowanie przekonuje mnie tym bardziej o tym, ze kompletnie nic do mnie nie czula, wiec dobrze, ze teraz sie to skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×