Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_19_

Warto powiedzieć kocham?

Polecane posty

Dla jasności - to jest mój 1 poważny związek. Jesteśmy razem 10 miesięcy. On jest ode mnie starszy kilka lat. Miał już kilka kobiet przede mną. Zawsze był bardzo powściągliwy jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Ostatnio coś mu się odmieniło. Mówi, że bardzo tęskni, że się cieszy, ze z nim jestem, że bardzo mnie lubi, że wciąż o mnie myśli itp itd. i zawsze dopowiada, że on tyle czuje w przeciwieństwie do mnie... i zawsze domaga się, bym mu w końcu powiedziała, że się zakochałam. Przynajmniej ja to tak odczuwam. Mówię, że tez bardzo go lubię ale to go nie zadowala. Nie poznaję go, bo zawsze tak cholernie ukrywał wszelkie uczucia. Czuję, że on chce mi to powiedzieć ale czeka na mnie... A ja na niego... no i takie błędne koło... Warto powiedzieć? czy warto czekać na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam porównania, bo nigdy z nikim nie byłam tak na poważnie... Ale zanim go poznałam mocno zauroczyłam się pewnym facetem - myślałam, że kocham ale to co czuje teraz jest o wiele większe... Wiele czuję i gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to tak, kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy warto mówić facetom że się ich kocha? Jak dla mnie nie, poczekaj na jego słowa. Ale wiesz, może też być tak, że jeśli nie powiesz - on się zniechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×