Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majora76

nie moge trafic na faceta takiego jakim byl moj byly

Polecane posty

Gość majora76

nawet w 10%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozycze_oli
ja tez :( tzn chodzi mi o jego dobre cechy, bo z powodu tych zlych z nim zerwalam. ale jesli chodzi o te dobre to byl taki kochany i w ogole ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majora76
Miotam sie juz dwa lata .On ma juz zone.Zaden facetc mu nie dorowna z kilku prostych przyczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
dajcie spokoj z bylymi, oni maja podstawowa wade-sa byli! z jakiegos powodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majora76
Umawiam sie,w koncu musialam wyjsc z domu. Trafiam na osoby o przeorsnietym ego albo malo inteligentne. A co najgorsze trafiam na skapcow,ktorzy juz na 2 randce zaczynaja wylcizac na piwo lub po miesiacu chomikuja kase w skarpecie. Ja zarabiam, nie jestem wyzyskiwaczka ale z moim poprzednim partnerem bylo inaczej. Duzo podrozowalismy,kochalismy to.Nie bylo sprzeczek o pieniadze. On nigdy nie pozwolil mi placic ale ja zawsze sprawialam mu niespodzianki.jakas kolacja,bilety do kina, fajny markowy prezent. Potrafilam sie zrewanzowac. Wszystko bylo takie naturalne. A tu trafiam na okazy ktore nie lubia podrozowac bo to kosztuje,bo nie warto,bo to nudne a bo samochod za duzo pali....kurwa zalamac sie mozna.:(:( od razu wyliczaja na kartce koszty na pol............boze ludzie ja moge placic,pracuje ,mam kase ale jak ktos mi od razu tak wylicza to przerazenie mnie bierze co bedzie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majora76
Bylo dobrze,bylo super ale wszystko sie schrzanilo.Wspolna wina,moja ,jego,ja czasami za mocno przesadzalam..on szybko znalazl kogos i juz z nia jest po slubie.Bylo,minelo,widocznie tak mialo byc Szukam kogos ,szukam jego2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×