Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mechaniczna Mandarynka

Mam cholerny problem

Polecane posty

Gość Mechaniczna Mandarynka

Mam mężczyznę, który mnie kocha, z którym jestem już rok, który nigdy mnie nie zawiódł i mimo moich wad widzę, że on naprawdę mnie kocha no. Nigdy nikt tak mnie nie słuchał, tak na mnie nie patrzył... Ale myślę o moim byłym chłopaku, wszędzie go widzę. Chyba kocham ich obu. Bardzo przeżyłam rozstanie z eksem, płakałam, cierpiłam, rozpadło się. Razem uznaliśmy, ze to nie ma sensu, no i on zerwał ze mną kontakt, mimo próśb. Olał mnie, poznałam mojego obencego chłopaka, a eks po wielu miesiącach odezwał się, chciał wrócić. Gadałam z nim, flirtowałam przez smsy, no ale nie spotkalam sie, bo nie chciałam być nie fair w stosunku do obecnego chłopaka. Rozpadło się znowu. Znowu minęły miesiące, a ja myslę o eksie i sama już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfg
jak bym czytała o sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opikarka
mam nadzieje ze twój obecny facet szybciej cie rzuci chyba nie chciałabyś aby on flirtował ze swoja ex? sama sobie odpowiedz na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze nei wiesz czego chcesz.... najlepiej zostaw obu i przemysl jak bys chciala zeby wygladalo twoje zycie, bo takim postepowaniem komus mozesz zycie zrujnowac.... a zrobisz to swiadomie..... i bedzie to wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirtuj z ex
ale nie tak oficjalnie, badz lekko kokieteryjna, w koncu do tego Twoje serce ciagnie. Nie zrywaj z obecnym chlopakiem, po co? Byc moze ex znowu sie Toba bawi, przynajmniej bedziesz miala furtke otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes w pskudnej sytuacji , ale spojrz w głąb siebie i zastanow sie z kim chcesz spedziec zycie , z kims kto jest obok ciebie teraz czy z kimś kto juz raz Cie olal , więc skąd pewnośc że nei zrobi tego drugi raz?? jak dla mnie sprawa jest oczywista , tylko pomysl logicznie nie kierując cie mrzonkami o byłym , bo gdyby był taki cudowny , to byscie byli nadal razem a nie jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechaniczna Mandarynka
ej, ale ja nie mogę flirtować z eksem ponieważ od miesięcy nie mam z nim żadnego kontaktu, były jakieś smsy, rozmowy, ale nie chciałam się spotkać z powodu obecnego chłopaka i nie mamy kontaktu już chodzi jedynie o moje myśli, to mi spokoju nie daje, dosłownie oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechaniczna Mandarynka
nokia, wiem, że masz rację i ja potrafię sobie racjonalnie wytlumaczyć z kim czeka mnie lepsza przyszłość jednak w obecnym związku jest szacunek, zaufanie , spokój i uczucia też są, tylko że nie ma tego czegoś co sprawia, że unoszę się nad ziemią . Ja tak bym chciała przezyć to. Nie miałam za wiele porywów serca w życiu. a co do "otwartej furtki" to powiem tylko, że ja nie jestem z tych :) na pewno nie zranię nikogo celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×