Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakakkakakakka

szok

Polecane posty

Gość jakakkakakakka

przez kilka lat bylam slepa, kiedys cos bylo, minelo dawno, a ja ciagle myslalam, ze jest nadal, a on po porstu mial mnie w nosie... jak sie z tym pogodzic, jak walic w mur by wreszcie mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
up :( ijeszcze do niego pisalam i pytalam o spotkanie, a odpowiedz negatywna, jak mozna byc tak glupim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczxczxczxcc
pierdolic wszystko i zyc dalej... tak, to jest tak proste ale wiem, ze zarazem bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się większosc kobiet przeżyła takie poniżenie to jeden z błędów na których człowiek się uczy ważne że jesteś tego świadoma i dalej w życiu będziesz unikać takich dupków!!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
za emocjonalna jestem :( czytam niepotzrebne listy, tec., ktore juz sa niaktualne, zaluje, ze pozwolilam sie do siebie zbliyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne uwierz, czas to to przysłowiowe lekarstwo ja już dawno jestem po wszystkim i to prawda będziesz się z tego śmiała naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczxczxczxcc
Mam to samo, tylko tyle ze jestem facetem. Ale jak dostaniesz poraz enty w dupe, to nabierzesz rozumu - sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
ale nie bede sie smiac, a cierpiec... wiem, ze on nie byl wolny, nawet nie o zwiazek tu chodzilo, a o cholerna wiez emocjonalna -duchowa, ktora sie wytworzyla, nie da sie jej tak ot "odciac", jesli uwazalam, ze od 2lat jest to przyjazn, zle mi sie wydawalo, tzn, moze z jego strony tak, ale z mojej chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno nie wiń siebie ,widocznie tak miało być, wiem ciężko jest ale nie ma tego złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
z 1 str.nie zaluje ani jednej chwili, bo wiem, ze takie cos sie nie powtorzy, mimo, iz byl to net po2: jednak zaluje, ze pozwolilam sie komus zblizyc, i terazmam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem CI że taka mądra jestem a na pierwszym błędzie się nie nauczyłam był jeszcze drugi zawód też przeżyłam a teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się większosc kobiet przeżyła takie poniżenie to jeden z błędów na których człowiek się uczy ważne że jesteś tego świadoma i dalej w życiu będziesz unikać takich dupków!!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
zapomnialam dodac, ze to byl net... i trwalo to 3lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
chyba bedzie trzeba poplakac w poduszke, ile jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok bananowy
napisz cos wiecej.... spotkaliscie sie w realu ? moge sobei wyobrazic co czujesz... u mnei nie ma zadnego kontaktu od prawie 5 miesiecy, pol roku jak go nie widzialam, a nadal umieram i placze i wspominam i czytam maile, smsy, archiwa, slucham naszych piosenek... tez wszystko zaczelo sie w necie i trwalo 2,5 roku :( tak ciezko sie odzwyczaic od nocnych szeptow, slodkich wiadomosci... czas leczy rany a moje sie jakos nie goja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
nawet sie nie przytulilam, nie wspominajac o innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
spotkalismy sie, 1 raz "spotkal sie by mnie nie urazic", choc w duchu czul cos innego 2raz w wiekszym gronie, nie rozmawiajac ze soba, choc "duchowosc: byla lekko wyczuwalna czas nie goi ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok bananowy
napisz wiecej... rozumiem ze on byl zajety a Ty o tym wiedzialas? jak wygladal wasz kontakt ? dzielily was km ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
musze isc, nic to nie zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×