Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojojojojjj

18nstka kumpeli...ja i on.....yyy

Polecane posty

Gość ojojojojojjj

no wlasnie, dzis ide na 18stke kupeli z moim chlopakiem...jak to na 18stkach tanczy sie itd..no a ja w ogole nie wiem jak sie z nim tanczy bo to nasza pierwsza taka impreza:( boje sie ze bedzie zle....:( ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejska
Jedni sa dobrzy w tym , inni w tamtym. Nawet jak nie bedzie umial tanczyc to pzreciez na niczym nie zawarzy :) Pamietaj tylko zeby go nie zmuszac do tego, jesli nie bedzie chcial sie podniesc z sofki :D Beda same klotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjj
no ja go w zadnym wypadku nie bede zmuszac....alegdyby sam zechcial to kurcze troche glupio tak przed znajomymi jak wyjdziemy na parkiet i kompletnie nam nie pojdzie...a moze poczekac z tym tancem jak juz wszyscy beda po % ?? ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejska
Zastanow sie na czym Ci bardziej zalezy...na nim czy na tym co powiedza inni. Jestem z chlopakiem ktorego odradzali mi wszyscy, rodzice, kolezanki. Kazdy mowil ze sie nie nadaje. I co...Jestem z nim ponad rok i czuje sie najszczesliwsza na swiecie. Takze spokojnie... Poza tm nie ma co sie schizowac za wczasow :d Moze sie okaze niezlym tancerzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego
To przed osiemnastka namow go zebyscie sie wybrali gdzies gdzie bedzieci mogli potanczyc -mozesz mu nawet powiedziec ze chcesz to sprawdzic nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjj
oby ;) ale mam kilka takich pseudo przyjaciolek ktore juz kly szczerzą i beda bacznie obserwowac kazdy nasz ruch....u mnie jest wlasnie podobnie, wszyscy byli przeciwni temu zwiazkowi, a my na przekor i tak juz rok..wiadomo są wzloty i upadki ale generalnie wychodzi na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjj
nic nowego--> mialam tkie plany ale nie wypalilo niestety a 18stka juz dziś:( i idziemy na zywiol...mama nadzieje ze nie bedzie tragedii ...yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego
to jestescie rok i jeszcze nie mieliscie okazji tanczyc? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjj
no nie...zazwyczaj chodzimy tylko na koncerty, mamy swoj swiat a nie takie biesiady;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×