Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejcia W Opalkach

POCZTA POLSKA-STOP ZLODZIEJOM PACZEK!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Hejcia W Opalkach

Chcialam napisac, ze po obronie pracy magisterskiej (bylo to w czerwcu) mialam dostac uteskniony list (wraz z zestawikiem w srodku-z pieknym, wiecznym piorem i dlugopisem bardzo znanej firmy) od Ukochanego, ktory przebywa w Hiszpanii. Po dzis dzien czekam na ten list, ktory nie jest sam w sobie wazny ze wzgledu na piekne pioro,ale na list, ktory moj ukochany przeslal. Chamstwo i swinstwo to nasze narodowe cechy.Wstretne, okropne, obrzydliwe. Bardzo mi przykro, ze zlodziejstwo jest na kazdym kroku (juz nie wspominam o liscie ze Swiat Wielkanocnych, ktory tez nie doszedl). Paczki przychodza "rozbebeszone", czesto nie ma rzeczy ,ktore moj brat mi tez wysylal. Stop ZLODZIEJOM Z POCZTY POLSKIEJ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
przyłanczam się do kampani! Złodziejom mówimy STOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejcia W Opalkach
Ciekawe, czy chociaz list wyslany na 2 koniec Polski dojdzie caly, a nie w czesciach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------- --------
a skad wiesz ze to wina poczty polskiej, a nie np. przesylaka zaginela za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
moja paczka nie dotarla na miejsce(oddawalam cos do sklepu), byla warta 200zl, a oddali mi marne 88zl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Wiem, ze ludzie wysylaja paczki za posrednictwem autokarow. To chyba jest pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
a mojej siostrze ukradli paczke z ksiazka .. i nie ma jej .. :o na sam słuch o poczcie polskiej szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie jest chore wysylanie wartosciowych rzeczy za pomoca poczty.od tego sa kurierzy.... ps znam goscia ktory poczta wyslala swoj dowod za granice:P glupota ludzka nie zna granic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego poczta
nie zwalnia takich ludzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie drzeć japy
no a jak dojdziesz ze to akurat poczta polska zawinila a nie jakas inna i jak dojdziesz ze to akurat ten/ta ukradł/a paczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmb
a ja dostalam list polecony otwarty. w srodku nie bylo wartosciowych rzeczy tylko pisma urzedowe. list z wyslany z poznania do poznania. otwarty i juz,pewnie jakas pani byla ciekawa co tam jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłajcie konkurencyjnymi firmami. Operatr Poczotwy, Inpost, DHL itd. STOP POCZCIE POLSKIEJ. Ta instytucja zatrzymała sie w latach 80tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejcia W Opalkach
Jestem przekonana, ze to u nas, w naszej kochanej ojczyznie dzieja sie takie rzeczy, poniewaz dostaje listy, przesylki z roznych czesci swiata, i jesli ja sama wysylam cos, to tez :ALBO NIE DOCHODZA LISTY, PRZESYLKI (NAWET TE POLECONE!!) ALBO DOCHODZA,ALE PRZESZPERANE, Z BRAKAMI (JESLI SA NP SLODYCZE ,TO BRAKUJE KILKA SZTUK) Druga sprawa-jesli rozne przesylki ida zza granicy, to jesli jest droga lotnicza, to ida do 3 dni ,a z Polski poczta lotnicza oznacza tydzien , czasami dwa, czasami az 3 tygodnie! Nawet listu milosnego wyslac nie mozna, bo boje sie ,czy czasem ktos sobie nie poczyta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATRINNNN
ja juz od dawna INPOSTEM wysylam, co prawda w obrebie Polski ,ale nie mam zadnych zazalen co do terminu, ani "jakosci" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejcia W Opalkach
No jeszcze sobie przypomnialam o jednym wybryku PP- przeslalam kolezance w kopercie z takimi bablami powietrznymi ,zeby sie nic nie zlamalo ,chcialam przeslac plyte CD.Oczywiscie plyta doszla-w czesciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez OD ZAWSZE tak bylo
i zdziwiłabym się, gdyby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga56457890
ja wyslalam wazne dokemnty do fundacji w ktorej mam konto o opieniadze na operacje to poczta polska ich laskawie nie dostarczała;/ oczywiscie list polecony, priorytet;/ o malo co nie pojechalam na operacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA COŚ DODAM
STOP DEBILNYM PANIOM PRACUJĄCYM NA POCZCIE KIEDYS DEBILE WYSŁALI PACZKĘ DO MNIE CZYLI DO NADAWCY :O A WIECIE CO W TYM NAJSMIESZNIEJZEGO? ADRES MOJ TO BYŁA PIECZĄTKA W GORNYM LEWYM ROGU A ADRESATA OGROMNY NAPIS MARKEREM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×