Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Będę szczery...

Czy taki facet ma szansę na poznanie kobiety na poziomie?

Polecane posty

Gość Akwamarynka
Każdy postępuje tak jak uważa za stosowne, nie mam nic do biur matrymonialnych, ale sama bym tam nikogo nie szukala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może staromodny jestem, ale biura matrymonialne kojarzyły mi się z czymś ostatecznym i raczej dla ludzi starszych - rozwodników na przykład. Moja ciotka poznała drugiego męża przez takie biuro właśnie :) Mimo wszystko lepiej czułbym się, gdybym sam zdobył kobietę, bez udziału innych. Nie jestem jeszcze aż tak zdesperowany, dziś mam po prostu taki nastrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forma przetrwalna
Wiesz... Nie ryzykujesz - nie wygrywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach czemu cię nie spotkałam
gdy miałam sama 28 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cremuś........................
To ty słodziutki ale pod nowym nikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa nie była za słona dziś
Wiesz co?Ja myślę ze dziwakiem jesteś nie masz doświadczenia w sexie w tym wieku...nie masz znajomych,jesteś niski ...baardzo cięzko bedzie ci poznac kogos odpowiedniego chyba ze jakos idiotke . Mysle ze masz problemy ze soba jak ich sie nie pozbedziesz to dlugo,dlugo jeszcze bedziesz szukac..a te portale randkowe to jeden wielki pic ....tam racezj nie znajdziesz lepiej szukac w pracy w swoim otoczeniu a co do biura matrymonialnego to ma to swoj sens ....najlepiej to jednak byc samotnym i czekac az ktos sie pojawi ...ja tak robilem i co szczesliwy w zwiazku juz 2 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Ale bzdury kolega wyżej opowiada. Wzrost masz jak najbardziej w porządku, mój facet ma tyle samo (ja mam 165) i jest ok. Co do braku doświadczenia w seksie, to już zależy od kobiety. Jednej będzie to imponowało, że jest z facetem, który się "szanował", innej będzie przeszkadzało. Brak znajomych to też nie jest problem. Mój facet miał mało znajomych gdy mnie poznał, potem ja wciągnełam go do swojego grona. Poza tym kobieta wiążę się z Tobą, a nie z Twoimi znajomymi, czyż nie? Inna sprawa gdy ten brak znajomych wynika z Twojej nieśmiałości czy poważniejszych problemów psychicznych. No ale aż tak źle to pewnie nie jest :) Z tego co napisałeś to wnioskuję, że potrzebujesz kobiety podobnej do siebie - czyli spokojnej, nie tzw. szalonej, raczej nieśmiałej. Gdy taką poznasz, to będzie się wam dobrze żyło :) Ale nie szukaj na siłę, to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×