Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewemis

Dlaczego mężczyźni mają bzika na punkcie cm?

Polecane posty

Na okrągło tylko dylematy z serii za duży za mały i nie chodzi mi tu tylko o przyrodzenia ale i o wzrost swój jak i kobiety, piersi,tyłki i etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybrednie/
Nie wiem, dla mnie głupotą jest przejmować się czymś co jest w normie. Penis jeśli jest za duży to nie jest to powod do dumy, a czesto rozpaczy, mam tego pecha ze trafiam na mezczyzn z duzym wg norm przyrodzeniem, przez to dlugo nie moglam rozpoczac wspolzycia bo kazda proba konczyla sie fiaskiem, byl czas ze sex byl dla mnie wylacznie bolem i nie z przyczyn psych. czy problemow w zwiazku a wlasnie przyrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odpowiedzi pana Jarosława dochodzę do wniosku ze odpowiedź rury wydechowej1 jest w pełni wystarczająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo to samo kobitki wpędzają facetów w tego bzika:D:D:D:D:D:D ,a że chłopy podatne na takie tam sugestie pań to i masz bzika u facetów:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz31
nie mieliby bzika (przynajmniej większość), gdyby dziewczyny nie były nazbyt wymagające i nie szukały przerostu formy nad treścią (niezliczone topiki na ten temat już były). Dziewczyny - uderzcie się w piersi, to Wy nakręcacie ten wyścig zbrojeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobietki same im wkręcają bzika??:) Popatrzcie ile tu tematów pt Nie mam 180 cm wzrost idę się powiesić" i to inni mężczyźni ich jeszcze bardziej dołują niż kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlaczego kobiety
bzika na punkcie, np. swoich tzytzków myśle,ze jak sie kocha osobe to te walory nie sa na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja napisałam że nie chodzi mi tylko o wielkość przyrodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×