Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synastra

znacie jakieś plusy małżeństwa?

Polecane posty

Gość synastra

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeee
stała kasa i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opłaca się wspólne rozliczanie podatkowe w przypadku gdy małżonkowie są w innych progach łatwiejsze dziedziczenie więcej kasy o ile oboje zarabiają podobnie yyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyy współcześnie więcej chyba brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś miał takie marzenie i chciał spróbować, jak to jest, to plus jest taki, że jego zyczeniu stało się zadość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie sie obraził
i poszedł spać, bo mu powiedziałam, zeby umył zeby, bo najadł się śledzi i śmierdzi :P echch same plusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc otoczony miłościa miec wsparcie dzielić smutki i radości patrzeć i cieszyć się jak dzieci się rodza rosną dorastają czuc bliskośc i ciepło drugiego człowieka chyba się rozszalalam bo rzecvzywistośc troche odbiega ale jak zawsze tego oczekiwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
bzykasz ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synastra
jeszcze jakies plusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była sobie żona
jesteś żoną/mężem osoby, którą kochasz :) i nie musisz zeznawać przeciwko niej w sądzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"byc otoczony miłościa miec wsparcie dzielić smutki i radości patrzeć i cieszyć się jak dzieci się rodza rosną dorastają czuc bliskośc i ciepło drugiego człowieka\" a do którego fragmentu potrzebne jest małżeństwo??????????// :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólne rozliczanie, tańsze bilety do kina, wspólne nazwisko co ma znaczenie jeśli posiada się dzieci ale też nie szczególne. nie wiem co tu jeszcze wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac że młode pokolenie nie szanuje tego co małżeństwo daje moje się rozpadło i bardzo mi żal ale niestety nie miałam wyboru a Wy tak nisko oceniacie małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udane małżeństwo daje ludziom coś czego nie mozna dotknąć kupić sprzedac wytargować to sila napędowa do zycia rozwoju samorealizacji wiem że to dziwne co pisze bo niestety udanych małżeństw jest mniej niz tych nieudanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorzystka - ale to samo daje dobry, szczęśliwy związek, nie musi być to od razu małżeństwo. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upo
up up, fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
plusy małżeństwa istnieją o tyle o ile ktoś poważnie traktuje małżeństwo i przysięgę małżeńską. a jeżeli ślub to tylko impreza dla rodziny to wtedy faktycznie małżeństwo jest tylko papierkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
wspólne niedzielne śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle plusow co minusow :) ale plusy jako ze sa plusami przewazaja w odczuciu ;) o ile ktos traktuje malzenstwo jak malzenstwo a nie jak \" nie spelnisz moich oczekwian to nara\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
co tu niejasnego? chodzi o to że małżeństwo dla niektórych ludzi to sprawa poważna. dziewczynę która bierze się za żonę traktuje się inaczej niż tę która się tylko bzyka. jest to faktyczna deklaracja i autentyczna chęć przeżycia z daną osobą reszty życia a nie tylko takie sobie spotykanie się. dlatego osoba z którą się bierze ślub musi być wyjątkowa a deklaracja składana przy ołtarzu jest autentyczna. a nie tak, że po ślubie nic się nie zmienia a cały ślub to tylko cyrk dla rodziny. ja znam takie osoby i dla nich małżeństwo ma ogromne znaczenie. coraz mniej osób tak uważa i coraz więcej już przy ślubie rozważa okoliczności "ewentualnego" rozwodu. dla nich małżeństwo to tylko papierek a ślub to impreza dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leojestkmiot
Same plusy : nie musisz juz dbać o siebie, możesz sie obżerać, nie musisz sie myć, można iść na bok i kobita tak od razu nie odejdzie bo sie nie opłaca, masz kobite na własność, jak cioe zdradzi możesz dać w ryj bezkarnie, obiadziki, uprane skarpety wyprasowane gacie i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0/10
wkurzona bardzo zona ..ja w malżeństwie nie widze nic fajnego pozatym co ty masz gadac jak jestes mężatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synastra
ja jestem po rozwodzie z winy męza zostawił mnie dla innej, i szczerze nie zamierzam drugi raz wchodzic w małżeństwo ktore dla mnie ma niestety wiecej minusów, nikt mnie nie przekona ze mozna byc szczęśliwym w małżeństwie sama przeżyłam piekło dzieki właśnie męzowi, małżenstwu mówie zdecydowanie nie a cały świat niecg sie zeni i wychodzi za mąż! Skoro takie plusy podajecie...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×