Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy mu nie zalezy

czy to mozliwe ze facet nie jest praktycznie wogole zazdrosny?

Polecane posty

Gość nie wiem czy mu nie zalezy

mam taki problem(a moze poprostu sobie cos ubzduralam) ze moj facet(nie jest polakiem) nie jest o mnie zazdrosny. przedstawie wam jedna sytuacje,moj eks bylby bardzo zazdrosny,zrobilby mi pewnie awanture,badz by sie strasznie obrazil. a wiec pare dni temu spotkalam sie na drinka z facetem z ktorym pracowalam w tym samym miejscu i chcielismy sobie pogadac tymbardziej ze oboje jestesmy z polski.oczywiscie nie umowilam sie z nim w zadnym innym celu niz gadka,bo w pracy nigdy czasu nie bylo.powiedzialam dzien wczesniej mojemu chl ze sie z nim widze dzis,a ten ze ok,tylko zebym "uwazala na to co robie".tyle.akurat moj kolega wybral pub blisko domu mojego chl.wiec gdy ten wracal nas widzial,nawet do nas podszedl na chwile,powiedzial ze za godz bedzie gotowy tak jak sie umawialismy i poszedl.a ten kolega mowi: uu to teraz chyba bedziesz miec przechlapane,a ja ze nie bo on nie jest o mnie zazdrosny.a on: ze napewno jest tylko o tym nie mowi. ale do cholery!!!chcialam zobaczyc czy jest zazdrosny czy nie i co?i nic.jakby on sie umowil z jakas kolezanka to ja bym byla bardzo zazd,i pewnie bym mu to odradzala.nie wiem,wydaje mi sie ze mu nie zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie chce tego okazac
bo uwaza ze bycie zazdrosnym o kobiete jest niemeskie czy co,nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci że u mnie jest tak
mój facet to samo... nie ma nic przeciwko zebym spotkala sie z kolegami, czy jak gdzies spotkam znajomego i pojde z nim na kawet o tez ok. Pyta tylko kto to, pozniej che bym troche mu opowiedziala jak bylo i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze sam spotyka sie
z 'kolezanka' i ma to w dupie ze ty masz kolege :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mu nie zalezy
nie on sie nie spotyka z kolezanka moj ex byl przesadnie zazdrosny,ale ten to juz przegina w druga str jak go zapytalam ost czemu nie jest zazdrosny to mi powiedzial ze glupota jest bycie zazdrosnym,i myslenie ze moze cos zlego sie wydarzyc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrzebuje tematy
tez sie wypowiem,wydaje mi sie ze jesli to swieza znajomosc to on moze nie chciec pokazac ze zbyt bardzo mu zalezy,ale nie wiem co siedzi w glowie facetow,niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Eeee jesli ktos nie jest w ogole zazdrosny to chyba nie zalezy tak jak powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm-chyba mu średnio zależy. Tak mówie jako facet. Bo ogólnie rzecz biorąc nawet tak głupia rzecz jak meskie ego czy duma nie pozwalaja na przymykanie oka na to, że dziewczyna z którą się jest spotyka sie z jakimś kolesiem. A twój facet może nie okazać zazdrosci celowo-taki test zaufania. Bo łatwo można zobaczyć wtedy jak zareaguje kobieta-czy widzac ze nie czekaja ją zadne konsekwencje nie pojdzie dalej. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×