Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewentuala

w czym się pokazać na wszystkich świętych na cmentarzu ?

Polecane posty

he, ja sie temu pytaniu nie dziwie bo co roku bylo tak, ze na wszytkich swietych trzeba zeby juz byla nowa kurtka, buty, plaszczyk. wiekszosc ludi tak ma, zawsze slyszalam, ze kolezanka mowila, ze musi kupic nowa spodnice czy cos. mysle ze czarny plaszcz i kozaczki sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvmhncgf
UWAZAJ ZEBYS SIE NIE POKAZALA W TRUMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karra boska
zołza ten ostatni link jeszcze się nadaje, reszta nie. Na cmentarzu będzie zimno, może padać, błoto, klękanie co za tym idzie możliwość ubrudzenia więc płaszczyki wiosenne odpadają albo trampki -jak można pójść w trampkach na cmentarz, trochę kultury :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeee
do tej torby z myszką świetnie zmieszczą się wiązanka i znicze Miłego Święta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle mnie zrozumiałaś hehe chcialam pokazac jaki mam styl bo tu koleżanka prosiła mnie o to zebym pokazala jakies zestawy ubran.. No to pokazałam.. niekoniecznie w tym poszłabym na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie powiedziałam ze w tym ide na cmentarz kobitki.. tylko to co mi sie podoba.. czytajcie cały topik a nie tylko od konca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeee
ok, na szczęście nie wszyscy są nienormalni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwiekszy wybór modnych ubrań, butów i dodatków znajdziesz na stronie: e-import.pl Materiały wysokiej jakości i wytrzymałe. W wielu kolorach i fasonach do wyboru. Najniższe ceny zapewnia strona, która zamieszcza ogłoszenia od producentów przez co ceny są tak niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak poza tematem w podanym linku victoria beckham skojarzyla mi sie z michaelem jacksonem ten charakterystyczny gest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×