Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkgii

co tej jesieni i zimy bedzie modne?

Polecane posty

Gość kkkgii

jakie plaszczyki buty itd??? wklejajcie linki bo sie nie orietuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahy i ohy
O np. takie plaszyki z tymi guzikami, chyba sa modne tej jesieni, sama mam taki czarny, mi sie akurat poodba, bo pasuje na rozne okazje http://www.allegro.pl/item441365002_zara_basic_100_welna_nowa_kolekcja_xs_34.html i kolory siwe, czarne, fiolety, taki jagby zgnily zólty, bialy tez jest modny. takie dlugie naszyjniki sa tez widze modne, bardoz mi sie takie do sweterkow poodbaja. satyna tez chyba teraz modna takie ladne satynowe bluzki na jakas impreze. i eleganckie blizki z kokarda ciemne jeansy chyba nigdy nie wyjda z mody . Mi sie tez poodbaja buty jakies ladne na niskom obcasie . kratka tez jest modna, spodnica w kratke ladnie by wygladala kamizelki sa modne i te takie male torebki takie podreczne ( raczej tylko na impreze i do kosciola ) poszukam zdjec to powklejam co mi sie podoba, bo zimno za oknem a mi sie nudno samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallala
Wszelkie odcienie fioletu, bordo i różu - najlepiej amarantowy. Kolorowe drewniane korale. Czółenka z paskiem. W dalszym ciągu tuniki, długie swetry. Szale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallala
Zieleń chirurgiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie kupilam podobny plaszczyk tlko ze zimowy w jodelke jest super :D:D naprawde na kazda okazje i pasuje do wielu rzeczy D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahy i ohy
ja tez kupilam czarny na guzickzi wiazany w tali, bardzo jestem zadowolona, pasuje mi do wszytskiego elegancko wyglada, do tego bede miala troche jasniejsza torebke, mam tez fioletowa i smigam na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkgii
ochy i achy DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×