Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rocker

No jak to z wami jest? No kurde jak ?

Polecane posty

Drogie panie! Deszczowa smutna pogoda skłania do refleksji więc pytam. Jak to w końcu jest z wami i facetami? No jak? Powiedzmy pojawia sie koleś-zapatrzony w was jak w obrazek, nudzi wam sie. Pojawia sie dupek-szalejecie-płaczecie kolezankom i kolegom jaki to on zły, straszny, ale... kochacie. Więc teraz pytam-jak to z wami jest? A co z facetami... po środku? Nie biega za wami specjalnie mocno. Bywa zazdrosny nawet bardzo, ale smsa nie napisze nigdy. Czasem gdy cos go naleci potrafi machac codziennie (naszczescie nie dłuzej niz 3 dni-potem przerwa i znów sie odzywa) . Ma sporo koleżanek i czasem oglada sie za dziewczynami, ale gdy sie spotkacie to albo nie moze sie od was odkleić, chyba że trafiacie na zły dzien to potrafi przesiedziec i nawet nie przytulić. Wiecie że boi sie was stracic ale jeszcze nie do konca wam zaufał. Ważne jest dla niego zdanie kumpli i potrafi sie z wami pokłocic, bo zrobiłyscie cos przez co koledzy nie daja mu spokoju, a zdrugiej strony po pewnym czasie olewa kumpli dla was. No i kurde co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki posrodku chyba najlepszy,ale to ze nie przytuli jak ma zly dzien i nigdy nie napisze sms-a to mi sie nie podoba :-0 :P Aaaaa.... i niech sie za bardzo za innymi nie oglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawdaax
jak to sie mowi, zloty srodek najlepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona
byl by idealny gdyby czasami sam od siebie napisal smsa i sie przytulil ... ale najwazniejze musi rozumiec to co do niego sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech-nad smsami powoli zaczynam pracować. Ale... heh i tak nigdy chyba nie zrozumiem kobiet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona
hehheh grunt ze bedziesz sie staral... tylko nie za bardzo bo wtdey pomysli ze bardzo ci zalezy i moze to wykorzystywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam sie nad granicą tego za bardzo. Bo łatwo z środka przejść w jedną ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona
niech bedzie wazna ale nie najwazniejsza ... miej czas dla niej ale nie zapomnij tez o sobie.. musisz miec czas na to zeby pograc w pilke czy isc ze znajomymi na piwo ... mozesz ja czasmi zabrac ze soba zeby wiedziala co ty tam robisz ale nie przyzwyczajaj ja do tego ze wszedzie chodzi z toba albo za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rocker :) tak jak pisze "ona".. ja też uważam, że czasem możesz swoją pierwszą damę zabrać na wyjście z kumplami ale nie za często żeby nie zaczeła za Tobą łazić.Prywatnie uważam że facet musi mieć szanse wyjść i pogadać z kumplami.. Uwieszenie się na mężczyźnie tak jak to czasem widzę na ulicach to żenada. Gybym była facetem a jakaś kobieta ciągle by mnie kontrolowała, krzyczała na mnie albo usiłowała zagłaskać na śmierć.. uciekłabym gdzie pieprz rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kpisz sobie teraz
:D:D:Djak sie obraca za kobietami to kawał chama i tyle:D pierdoliłabym takiego po chuja jest wart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×