Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klauduleq

Kolczyk w pępku- help! powikłania

Polecane posty

Boże... jak was słucham, to aż krew mnie zalewa... Żeby zrobić jakikolwiek kolczyk, gdziekolwiek, to nie prosi się koleżanki i nie idzie się do kosmetyczki po dwóch dniach kursu, tylko do profesjonalnego studia tatuażu. Największe idiotki to te, które pozwalają przebić sobie ciało koleżance. Ja robiłam wszystkie kolczyki w studiu u profesjonalisty i nigdy nie miałam objawów, jakie wy opisujecie. Następnym razem lepiej zapłacić drożej, ale być pewnym, a nie teraz płacić za swoje jakże głupie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe.
Ja robiłam u kosmetyczki. Więc nie masz racji to nie zależy od tego kto robi kolczyk tylko od tego jak organizm na niego zareaguję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szczególnie jak kosmetyczka robi pistoletem... to powinno być karane i Ty się mylisz... trzeba iść do profesjonalisty, który odmierzy dokładnie odległość na skórze, przeprowadzi wywiad i dokładnie sprawdzi wszystko. A nie kosmetyczka po dwudniowym kursie. Tym bardziej- koleżanka, która nawet rąk nie umyje. Polecam studio AZAZEL w Milanówku, tam wszystkie kolczyki robią zajebiście i ja mam 4 dzień w brwi i nawet opuchlizny ani czerwonego miejsca nie miałam od momentu przekłucia. Warto te parę złotych zapłacić, a mieć porządnie wszystko. A z resztą, zanim się zdecyduje człowiek na przekłucie ciała, to powinien o tym poczytać. Wszędzie jest napisane,że powinno iść się do profesjonalnego studia. A jak kosmetyczka będzie chciała przekłuć ci część ciała pistoletem, to spieprzaj jak najdalej. Chyba, że chcesz się oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym text na początku autorki: KOSMETYCZKA WZIĘŁA MI TROCHĘ ZA DUŻO SKÓRY to już samo za siebie mówi, że była do kitu. W profesjonalnym salonie zanim zacznie kłuć, to najpierw dokładnie odmierzy odległość specjalną miarką, a potem dopiero kłuje. Generalnie... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe.
Robiłam kolczyk w Walhalli w Lublinie. To jest profesjonalne studio tatuażu i piercingu. To wszystko zależy tylko od organizmu ;) I masz trochę racji w tym że niektóre osoby chcąc obniżyć koszta piercingu proszą o zrobienie kolczyka koleżankę czy kolegę... Ale to nie ma sensu prędzej czy później będą musiały wyjąć ten kolczyk z powodu przykrych powikłań spowodowanych brakiem doświadczenia. Takich powikłań jest naprawdę dużo... Więc zanim zdecydujecie się na kolczyk powinniście dokładnie o tym poczytać. Osobiście polecam pójść do salonu zrobienie kolczyka kosztuje 100 zł (w cenie jest też kolczyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkreślam... kolczyk jedynie za pomocą igły i sterylnych narzędzi u profesjonalisty. Pistolet - powiedzcie kosmetyczce, żeby sobie nim w łeb strzeliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu_gu88
hej! mam kolczyka w pępku od 6 miesięcy. przez pierwsze 4 miesiące było ok, potem była przy dolnej dziurce gólka a teraz w tym miejscu z dziurki wychodzi mi jakaś tkanka, różowa, mięciutka - co to jest? przykleja mi się to do kolczyka... Kolczyk jest z tytanu, u kosmetyczki robiłam. Bardzo chce mieć tego kolczyka, nie zrobiłam go na pokaz tylko dla samej siebie. Pójść z tym do lekarza(dermatologa?) czy do tej kosmetyczki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saruś
maść tribiotic pomaga po jednym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agh
Zrobiłam sobie kolczyk jakies pól roku temu wszytko było w porzadku, przynajmniej tak mi sie wydaje miałam lekko zaczerwieniony wokół górnej kuleczki, myślałam ze po prostu nadal sie goił lecz teraz jest to mocno widoczne co mam robić? Bo wiem ze po wyjęciu zostają blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilithhh
A ci jeżeli ładnie sie goi a są strupki z obu stron? Pozbyć sie ich jakoś czy zostawić aż same odpadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubilamspinke
Miałam robiony wczoraj kolczyk w pępku robil mi kolega .; wszystko było ok, kolczyk wyparzyliśmy w gotującej wodzie później w spirytusie.. przekłucie nie bolało, troszkę szczypało . Ale dziś się dowiedziałam że ten kolczyk jest sztuczny , teraz się boje, że wda i się jakieś zakażenie.. Mam ten kolczyk wyjąć wsadzić dobry czy jak? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przebilam pępek i zrobił mi się duży skrzep krwi . Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzep to pół biedy, pilnuj zasinień i ropy. Przemywaj sobie octenisepatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeoos67

Może wymienić kolczyk na taki ze stali chirurgicznej, może czymś przemywać? Raczej nie chciałabym wyciągać tego - tak czy siak tez zalecam zagojonych kup w aptece Oscenisept jest super do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×