Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIE POJęTE DLA MNIE

ZDRADA

Polecane posty

Gość NIE POJęTE DLA MNIE

Wytłumaczcie mi coś bo coraz bardziej nie rozumiem tego wszystkiego. Pewien człowiek zdradzał żonę z dziewczyna, która miała dziecko w innym związku, on się rozwiódł, ona odeszła od tamtego. Ślubu nie mają i w tym wszystkim pojawiło się dziecko. Numer w tym wszystkim jest taki że on ma znów kochankę i zdradza tą kolejną gdzie dziecko urodziło się kilka miesięcy temu. moje pytanie czy w takim związku istnieć może miłość, czy on kocha matkę swojego dziecka? jak można tak zrobić? czy mężczyźni naprawdę potrafią rozdzielić seks od miłości? Bardzo prosę o odpowiedź bo to dotyczy bardzo bliskiej mi osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa mocno śmierdzi
są ludzie i ludzie jest taki typ, który myśli penisem/waginą - zdarza się... niestety czasem można się w takim czymś (bo nie kimś) zakochać - wtedy to oznacza, że się wpadło nie nielada kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbfos
Zdradzi po raz kolejny, napewno... to tak jak z prowadzeniem auta po alkoholu, najtrudniejszy jest pierwszy raz zeby sie przelamac... a potem juz jakos samo sie jedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POJęTE DLA MNIE
a co z miłoscią? czy istnieje tu miłość czy wogóle możemy tu o niej mówić, a przyszłość tego związku? czy można kogoś kochać jednocześnie go zdradzając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbfos
Jak dla mnie jeżeli ktoś kogoś zdradza to znaczy, że go nie kocha... Ja np jak kocham nie potrafie w ogóle myśleć o innych kobietach a co dopiero kochać się z nimi... Wiele zależy również od człowieka, każdy jest indywidualny i ma zupełnie inne podejście do takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"czy mężczyźni naprawdę potrafią rozdzielić seks od miłości? " TAK, co więcej, kobieta TEŻ TO POTRAFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
a ja nie potrafię -dla mnie seks to uczucie,więc nie generalizuj proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Ja pinkolę, pytanie było "czy mężczyźni naprawdę potrafią rozdzielić seks od miłości? " Odpowiedź jest TAK, również kobiety to potrafią. Nie KAŻDY mężczyzna, nie KAŻDA kobieta, ale część TAK. Ty nie potrafisz, ale ja już tak. Gdzie masz tutaj generalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbfos
Jak widać, czytanie ze zrozumieniem u pewnych osób słabo wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z jajami
matkę swojego dziecka? jak można tak zrobić? czy mężczyźni naprawdę potrafią rozdzielić seks od miłości? Bardzo prosę o odpowiedź bo to dotyczy bardzo bliskiej mi osoby. facetem rzadzi penis ,tak było jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POJęTE DLA MNIE
a czy on może ją kochać mimo tego co jej robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALBUM
proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny1983
nie znam odpowiedzi nie wiem jak inni, ale mi się wydaje, że tu nie mam miłości, on nie kocha tej kobiety z którą ma dziecko (gdyby tak było nie byłoby tej innej)czy ktoś mysli tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1978
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
to jest lekcja dla wszystkich szmat rozbijajacych malzenstwa. Jak facet raz zdradzil, to zdradzi drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda....
No coz, ta kobieta nie powinna byc zdziwiona zdrada, bo przeciez wiedziala, ze wiaze sie z facetem, ktory zdradzal swoja zona z nia. Sama dokonala wyboru, wiec nie powinna byc zaskoczona. A co do zdrad...tu zawsze chodzi w pierwszym rzedzie o seks. Facet widac ma spore zapotrzebowanie, a ta kobieta po urodzeniu dziecka chyba nie. Dlatego zaczal sypiac z inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlod nocy
saphirre...mocne slowa, i bardzo niesprawiedliwe. Znam malzenstwa, ze tylko wspolczuc facetowi, ze meczy sie z jedza. I nikt, lacznie z dziecmi sie nie zdziwi, jak ja w koncu zostawi. Zycie jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucja1975
A gdzie prawdziwa miłość? Ewolucja już ja całkiem zabiła? Ja nie wyobrażam sobie zdradzić kogoś kogo kocham. jak jest zdrada to nie ma juz prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza6666
Ździra jest ta co rozbiła najpierw malżenstwo, teraz niech cierpi i czuje się tak jak tamta, dobrze jej tak a i jeszcze jedna rzecz on jej nie kocha robiąc jej takie świństwo a każdej następnej zrobi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllllllll
Ja swojej kobiety nigdy przez 10 lat nie zdradziłem i nigdy tego nie zrobię! kocham ją i jest moim sensem, aten dupek nie zassłużył na kobietę tylko na kórwę z którą jest obecnie i z którą na lewo si spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fart
Nigdy swej żony bym nie zdradził,są takie co tego chcą na siłę wciągnąc człowieka bo ze swoim nie mogą ,chcą zniszczyć życie i małżenstwo drugim ale nie dać się wciągnąc w takie gierki bo niby przyjaciel domu ,a chciałaby zając miejsce żony ja się nie dałem i żony nie zdradziłem,,,,niech cierpi co chciała być kochanicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibi po
do Fart-Ma cierpieć ta co ma z nim dziecko? w sumie racja ma to samo co zrobiła tamtej (kara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władny
On nie kocha ani jednej ani tej drugiej. Gdyby było inaczej nie szukałby sobie babeczki na zmianę, a nie wierzę, że chodzi tylko o seks ale też o coś innego. Facet nie ma jaj robiąc coś takiego. On nie kocha matki swojego dziecka bo gdyby tak było to by nie szukał innej dupy. a ty udawaj że niczego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POJęTE DLA MNIE
Wycofać się nie mogę, ona jest moją siostrą i żyje w takim zakłamanym związku. Gdybym była pewna że on ja kocha, ale tego właśnie nie jetem, wię proszę doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilon73
on ma ą w dupie bo inaczej by jej nie zdradzał, czegoś facetowi brakuje, że szuka tego u innej babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrakech0
chciałabym poznać Waszą opinię czy uważacie że wirtualny sex jest zdradą? pytam bo kilka dni temu ,jak to bywa w takich sytuacjach,oczywiście całkiem przypadkowo odkryłam że mój mąż uprawiał sex z innym dziewczynami przez internet...sama nie wiem co o tym myśleć ale mnie by to nawet nie przyszło do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj
To też zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×