Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stary cap

szukam partnerki do wspólnej masturbacji

Polecane posty

Szukam pani w wieku 40-50 lat lubiącej masturbację i mającej ochotę na wspólną zabawę . Wszystko musi byc dyskretne i eleganckie - ja oferuję pełną dyskrecję i oczekuję tego samego. Wszystko bez żadnego sponsoringu i zobowiązań . TYLKO WSPÓLNA ZABAWA. Najchętniej mężatkę szukającą nowych doznań lub dyskretnego dreszczyka emocji z OBCYM facetem... Czekam na mozliwość kontaktu. Miejsce od Słupska do Kołobrzegu i Szczecinka , Miastka , Drawska, Złocieńca Bedzie fajanie ... co wy na to ? Jak nie macie odwagi na forum to proszę mailem...żadnych wariatów i pedałów nie życzę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe a może
frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamkaa
Masz rozwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie sami najpierw wariaci się aktywizują... nie masz ochoty to się nie włączaj...temat jest tylko dla zainteresowanych... Chamstwo zostawcie tam gdzie być powinno czyli poza tą listą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhwwwsds
a ty swoje fantazje również gdzie powinny być - w zoo, w klatce z pawianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem nie jesteś zainteresowany/a sprawą nie udzielaj sie , to jest takie miejsce dla wszystkich i dla tych z "fantazjami". Swoje problemy sam mieszaj jak nie chcesz ich wystawić na dyskusję.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiam się mężatek ale je lubię . Jestem żonaty i doskonale wiem , że tylko mężatki dają dyskrecję , doświadczenie-fachowość w seksie i nie zawiodą , brak zobowiązań .... :-) żadnych napalonych dziwek , mam swoje lata i wiem czego unikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co sie mężatek czepiasz
a nie szkoda Ci własnych dzieciaków lub dzieciaków kobiety z którą sie zabawiasz? czy nie wydaje ci sie to troche zboczone z toru jazdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , z pewnością nieco skręcamy z "toru jazdy" . Dlatego zależy mi na dyskrecji i higienie , zadnych dziwek i sponsoringu. Wiem, że jest to możliwe bo kilka lat tem tak sie raz zabawiłem. Nie robie tego permanentnie ale co jakiś czas jak się napalę to chciałbym nieco zaszaleć . Nie chcę nikomu zrobić krzywdy , ale cichutko i "bokiem " zabawić się ku wspólnemu zadowoleniu z ewentualną partnerką. Dyskrecja i elegancja... Każdemu w życiu zdarza się "zaszaleć" i ja mam ochotę...mam nadzieję , że znajdę partnerkę to takiej szczególnej zabawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co sie mężatek czepiasz
Nie mówie że nie znajdziesz. Sama jestem mężatką i nie zrobiłabym tego. Mam w domu wszystko co mi trzeba. Ale jak czasem widze swoje koleżanki z pracy...ehhh jak by mogły to by sie nadziały na faceta przy wszystkich... Chyba jestem za bardzo uczciwa. A Ty stary capie masz rodzinę? Nie masz jakiś wyrzutów potem? Bo ja bym chyba miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Powiedz mi, cojest eleganckiego we wspólnej masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszcząc freda
stary capie powiedz zwyczajnie, że nie stac cie na sponsoring i pod pretekstem wspólnej masturbacji chcesz poruchać jakąś kobiecine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trafiliście... stać mnie na różne zabawy , ale nie jestem zwolennikiem płatnego sexu w jakiejkolwiek postaci. Są panie chcące się zabawić bez stosunku , popieścić , ot zaszaleć co nieco ale w granicach. Ja szukam takiej co ma ochotę się zabawić a nie chcę nikogo zmuszać. Większość wypowiedzi jest wulgarna i napastliwa. Jesteście przeciw to wasza sprawa. Ja szanuję odmienność poglądów. Mam taką fanaberię i szukam do tego dyskretnej i szalonej partnerki. Pozdrawiam wszystkich plujących ... :-) opamiętajcie się , nie akceptujecie ...ok ale nie uważajcie się za sędziów, bo i sami nie jesteście wzorcem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmaaaaa6
popisze z o masturbacji nr kom725038536 i gg34612611 piszcie jestem napalony tylko dziewczyny wiek bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wspólne masturbacje, ale tylko z kobietami. Czkam na kontakt!e- mailem podam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×