Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123425

Ile moze kosztowac...

Polecane posty

Gość 123425

bluzka na długi rękaw ze sklepu typu: Reporter, Reserved, Cropp, House...? Pytam, bo zawsze kupowalam bluzki w zwyklym sklepie (za okolo 30 zł) , ale strasznie się rozciągają. No i drugie pytanie: czy jakościowo są zdecydowanie lepsze te bluzki od zwyklych, nieznanych, tanich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Reporterze są po około 4 dychy . W House jest drożej ja kupiłam po 59zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123425
Oooo, to niedrogo, spodziewałam się wyższych cen:). A jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W reporterze b.db. mam bluzeczkę juz pół roku i nie rozciągnęła sie . Z House'a mam mało rzeczy to nie wiem . Ale powiem ci ze najgorsze bluzeczki na długi rękaw są okropne . Kupiłam sobie M a po paru praniach zrobiło sie XL ... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sweter i bluze z
RESERVED i szczerze nie polecam !!! Koszulki maja OK, ale bluzy strasznie sie rozciagaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123425
A np. Butik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z House\'a kilka bluzek i jestem zadowolona, te z długim mam za ok. 60zł. Nie rozciągneły się, nie straciły koloru, jedne z moich ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
reserwed - nie polecam ;/ house - jak najbardziej polecam, ale tylko to co już w sklepie porządnie wygląda. niestety niektóre bluzki są niby tanie ale straszniej jakości. Butik, ups - sa oki, Ja wole kupic cos co nie jest markowe, cena jest przystepna (co nie oznacza ze to 20 zł z bazaru) i jest dobrej jakości. Bez problemu takie rzeczy mozna znależć w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×