Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodziutkaaaa

sprawil mi przykrosc

Polecane posty

Gość slodziutkaaaa

caly dzien mnie denerwowal, mialam straszna zlosc w sobie, ale pozniej go przeprosilam ze bylam taka niemila itd, wieczorem zaproponowalam, ze moze pojade z nim do niego na noc, chcialam zeby bylo milo itd, ale on powiedzial ze nie chce, ze chce grac na konsoli, potrzebuje czasu dla siebie i nie moze byc ze mna caly czas, bardzo przykro mi sie zrobilo, poczulam jakbym wogole nic dla niego nie znaczyla, ze wazniejsza jest ta glupia konsola ode mnie, no i lekko sie obrazilam, to jeszcze dodal ze jestem sfochana ksiezniczka, ze nie moge zabraniac mu grania, ubral sie i pojechal do domu sam.co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfae
znajdź sobie innego.. nawet nie zauważy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula____
Młoda jeszcze jesteś. Jak podrośniesz trochę, to zrozumiesz, ze takie 'fochy' są niepotrzebne. Prawdziwa miłość...nie unosi się gniewem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż-byłas dla niego cąły dzień niemiła i oczekujesz że jeszcze wieczór zeche z Tobą spedzić ? ech dziewczyno... Czy ty chciałabys spedzac czas z facetem, który jest dla Ciebie niemiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzien z toba (zapewne byłas miła hehe) a potem dziwisz sie ze chłopak chce miec chwile dla siebie ? nie potrzebuje raczej zebys jeszcze mu napierdalała na kwadracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkaaaa
tak, nie bylam dla niego za mila, ale to przez jego dziwny humor, a poza tym przeprosilam go, a wieczorem chcialam mu to wynagrodzici to nie jest tak ze caly dzien bylam niemila, moze 2 godzinki, zreszta on tez nie byl siewety. to nie zmianie faktu ze zrobilo mi sie przykro, bo w sumie stwierdzil ze granie jest dlaniego wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Eee tam przesadzasz... faceci lubią czasem sie pobawic zabaweczkami :) co innego jak by poszedł sam gdzies zabalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foszysz strasznie -> to ze po całym dniu z toba chce jeden wieczór spedzic na własnych zajeciach jest normalne a ty zaczynasz mu wyrzuty robic i robisz z igły widły - "poczulam jakbym wogole nic dla niego nie znaczyla" - dzizas krajst ile ty masz lat kobieto? Zaproponowałas - odmowił i na tym powinna zakonczyc sie ta konwersacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t6t6t6t
to całkiem normalne jest, faceci nie lubią całego czasu spędzać z ukochaną kobietą. A gry to oni lubią, oj lubią :D Nie masz się czym przejmować. Wręcz zaplusujesz w jego oczach gdy jutro nie będziesz o to zła, wierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×