Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izobel86

OD DZISIAJ 23.09 KONIEC ZE SŁODYCZAMI !!!!!!!!!!!

Polecane posty

kONIEC:) Ostatnio zabardzo sobie pozwalalam i widac tu i owdzie:P wiec zaczne od slodyczy... post na slodycze przynajmniej do świąt:) I uda mi się!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo...mądre postanowienie! :O Nie jem słodyczy od 15 m-cy, już dla mnie nie istnieją.. :) Powiem tyle, na początku było trudno! Po kilku dniach szybko spadłą waga bez żadnego wysiłku. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em-ka
a ja wlasnie spalaszowalam lody :( przymierzam sie do odchudzania .....ale kocham slodycze ,co ja poczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrobimyWszystkoCoZakazane
ja tez.! :) a jak sobie będziecie z tym radzić. Ja potrafie się rzucić jak widze batona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem ze potafie z tym skonczyc, bo przed wakacjami nie jdalam slodyczy tak do maja:P Potem przyszla sesja to troche pofolgowalam sobie, a jak juz wroiclam na chate na wakacje to w ogole jak nie jakies cista, to lody i rozne inne czekoladki itp itd... I tak poszlo:P A wczesniej wlasnie jak dluzszy czas nie jadlam to potem juz mi sie ich w ogole nie chcialo:P Wiec teraz nowy rok akademicki sie zbliza to na pewno mi sie uda:P w koncu szkoda kasy na slodycze:P ;) po za tym maja zly wplyw na moja twarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
oj ile raz ja to sobie mowie,ale ja jestem czekoholiczka i nie daje rady...wlasnie zajdam sie czekoladowymi paczkami...wiec jak na razie sie nie przylacze,ale trzymam kciuki ,mam nadzijeej,ze Wam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie sie trzymam:P własnie pije kawke zeby nie zjesc nic slodkiego;) najlepszym sbosobem jest na to zeby nic w domu slodkeigo nie bylo;) do sklepu to sie nigdy nie chce isc:P a pech chcial zw w szafce stoi sloik nutelli:P ale bede twarda...jak wytrzymam ten tydzien to potem juz bedzie luz bo studia sie zaczynja wiec nie bede mial czasu na slodycze:P:P ani kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny mało brakowało, mało...:P juz nawet mialam w reku sloik z nutellą:P ale byłam twarda;) zrobilam sobie herbatke poszlam oglądac film i mi ochota przeszla, teraz juz nawet nie chce mi sie nic slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nusi4
To i ja z toba ale od 34.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nusi4
24.09* ofc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam Grzeska w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×