Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izobel86

PROSZE WEJDŹCIE I PORADŹCIE W SPRAWIE PRYSZCZY I BLIZN..........................

Polecane posty

Jak pozbyc się szybko pozostałości po pryszczy... sama nie wiem jak to opisac... Mialam pryszcze (nie jednego) nie byly ropne, ale tez nie byly takie twarde i bolace - coś pomiedzy to bylo No i w sumie zszedł, ale zostala po nim taka szaro-różowawa plamka i lekka wypukłość.... :( Jak sie czegoś takiego w miare szybko pozbyc??? Poki co smaruje acnederm :( No i kolejny problemik Otóż od jakis 3 tygodni nie mialam normalnie W OGÓLE pryszczy. :(Juz sobie zrobilam nadzieje ze to koniec a tu masz - skonczyl mi sie okres i wysypalo mnie masakryczne, tylu pryszczy naraz to daaawno nie mialam Czemumnie tak pokaralo, wlasnie teraz kiedy za tydzien nowy rok akademicki :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam poważnie , to co jesz może mieć wpływ na cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem... ale jak nie mialam pryszczy (przez te 3 tyg) kjadlam w sumie to samo jak wtedy gdy je dostalam:( ale no coz... staram sie jadac zdrowo... nie jem zadnbych sztucznych rzeczy... przetworzonych... jedyny grzech to slodycze ale wlasnie z nimi koncze:P a tak poza tym to sama nie wiem... staram sie nie jadac tlusto, fastfoodow nie jem, ani tego typu rzeczy... chipsow tez nie... ostro tez raczej nie jadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstaw słodycze, ciasta, ostre przyprawy, chipsy a skup się na : woda, warzywa, owoce, nabial, chude mięso, rybki, ziemniaki makaron i ryz w malych ilościach - obserwuj.jesli będzie mniej lub wcale to juz wiesz co grane.jeśli nie- to mogą grać hormony.wtedy dermatolog i lub endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... byla wvczoraj u ginekologa to franca nie chciala mi dac skierowania na badanie hormonalne... dala tylko na testosteron i jakis tam tarczycy... zawsze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz coś, testosteron moze tu mieszac i słodycze. na blizny potrądzikowe dobre są zabiegi laserem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
nie mam w sumie takich blizn wgłębien.. tylko wlasnie takie przebarwienia...lub tak jak opislam na povczatku :( smaruje to acne dermem i no-scar...dzioala ale powoli niestety:( a zadzialaloby jakby cialge nowe mi sie nie robily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAVERCIN.kupisz w aptece za ok 12 zl-jest na recepte,ale dziala cuda. patyczkiem do uszu nanosisz ten plyn miejscowo.znajoma miala wieksze problemy niz ja i przetarla cala twarz wacikiem.mowila ze efekty bylo widac juz nastepnego dnia.uzywa sie tego plynu 2 razy dziennie. polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość submarino
Ja jestem zadowolona z AcneDermu. Cena przystępna i bez recepty! Można o nim przeczytać na www.acnederm.pl , można tam też zadawać pytania dermatologowi czy innemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
uzywasz acnedermu, tak? PO nim nastepuje wysyp, bo niby oczyszczaskore w ten sposb ze wyciaga na wierzch to co bylo gleboko pod skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×