Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusiulka101010

wstydliwy mężczyzna

Polecane posty

Gość anusiulka101010

Mam takie pytanko? Ostatnio poznałam fajnego faceta, ale........ No własnie! Sam nie poprosił o moj numer telefonu, tylko wysłał po niego kolege. Potem jak juz do mnie napisał, to było ok Jednak nie mógłze mna rozmawiać, gdyz sie wstydził. Pisanie sms przychodziło mu dużo łatwiej. Wydaje mi się ze mu sie podobam, tylko on porostu sie wstydzi. Co wy na to? Odezwałabym sie pierwsz, ale boje sie że sie ośmieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
twierdzi, ze duzo w życiu przeżył i zamknął sie w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz zabiegać , ośmielać, otwierać, naprawiać błędy i krzywdy wyrządzone przez inne złe kobiety, jesteś niewiarygodnie wręcz cierpliwa i opiekuńcza .... to znalazłaś swój ideał ;) Zadaj sobie pytanie: czy dobrze się czujesz w tej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz kobietę Sprawco
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
ale jak jesteś nieśmiały, to jak okazujesz dziewczynie zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawca ma kobietę
panią rączkowską.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
weż i sama odezwij się do niego, i sama zacznij z nim rozmawiać jak ci na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
ale czy warto? skoro on na mój widok dostaje poprostu szału? głowa w dół, wzrok w inna strone itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczai sie to mu przejdzie. czy warto ? odezwij sie i sie dowiedz przeciez kurwa nie wychodzisz od razu za niego za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
oczywiście,że nie książe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
no tak, pisać możemy ale o rozmowie nie ma szans bo chyba by umarł ze wstydu, nawet jak na mnie wpadnie to ani me ani be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ciesz sie ze wogole nie wstydzi sie z Toba rozmawiac ,"moj" jest jeszcze barziej niesmialy az zal patrzec ale coz...faceci tacy sa ,male dzieci ale coz... ja nie mam ochoty bawic sie w kotka i myszke wiec odposcilam sobie powodzenia p.s. nie wyjdziesz na idiotke a jesli i nawet to i co z tego?raz sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja 30
nie wiem ile masz lat, ale takie zachowania to dzicinada. A jeśli jesteś nastolatką to spodziewaj się tego, że te komunikatywne smsy pisze do ciebie zgraja kolegów i maja fajny ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
a może gdyby mu zależało to by mu przeszedł ten wstyd? przecież dla chcącego nic trudnego, ale zaryzykuje- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 "ja nie mam ochoty bawic sie w kotka i myszke wiec odposcilam sobie" wreszcie rozsadna decyzja :P tak trzymaj ;) anusiulka101010 - czego ty kurwa chcesz kobieto ? bo chyba potwierdzenia ze to nie ma sensu. W takim razie prosze : TO NIE MA SENSU. idz z bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiulka101010
no prosze, cóż za bezposredniosć, DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ksiaze a cos Ty taki narwany ciagle na NIE i NIE ? kiedys sobie obiecalam ze przez zadnego faceta beczec nie bede i nie bede ,nie ma mowy ... :) wpiatek wracam do Poslki a jak dzisiaj znowu zacznie te swoje glupie podchody to wszytsko jemu powiem tj co o nim mysle i o tym wszytskim moze to i glupie oraz dziecinne ale taki mam charakter zawsze mowie to co mysle a jemu nieodposzcze ooo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno czasami juz nie wiem czy piszesz serio czy zarty sobie robisz ,bo te minki nie komponuja sie z Twoimi wypowiedziami ,sa zaprzeczeniem to co napisales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20: do ciebie było na serio ;> a do anusiulka101010... no cóż prawda jest taka ze gosc bedzie potrzebował troche wsparcia zeby stac sie bardziej pewnym siebie - a patrzac na kolejne problemy jakie sobie wymyslasz stwierdzam ze nie jestes gotowa mu go dac. Dlatego lepiej zebys w ogole nie probowała niz miała rezygnowac w poł drogi bo biedaczek sie jeszcze bardziej potem zamknie w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×