Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

pomoc dla Antosi

Polecane posty

Potrzebna pomoc dla nienarodzonej Antosi - wykryto u niej najpoważniejszą chorobę serduszka.... Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się tu http://www.serceantosi.pl Jeżeli jesteś w stanie pomóc - wpłać proszę najmniejszą choćby kwotę na konto Caritasu z dopiskiem \"dla Antosi Kowalczyk\" może razem uda nam się była Mała ŻYŁA.... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam :) Mój Bartosz też ma wadę serca....widziałam dużo dzieci z HLHS,w Polsce mają małe szanse...A prof.Malec naprawdę robi cuda!!! Trzymam kciuki,będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle nas tu siedzi....wpłaćmy choć po złotówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby każdy mógł wpłacić tyle ile może... jedni 1 zł - inni 10 inni 100 tyle ile możecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Hahahahaha a Caritas dalej żeruje na chorych :D Niech wasze pieniądze omijają tą instytucję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc śmiało możesz przelac pieniądze na konto fundacji dzieci z wadami serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs
Przelałam pieniądze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - rodzice sie zapewne ucieszą ja nie jestem rodzicem ani nikim z rodziny - o sytuacji dowiedziałam sie od kolegi - bo to jego kolega jest rodzicem - jakoś mi sie zal zrobiło bo od znajomych córeczki nie zdiagnozowali - umarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie podnoszę.... Wiecie co jest wkurzające? Ze doktor Malec był na wyciągnięcie ręki ale biurokracja i w dużej mierze zachowanie kolegów z instytutu pediatrii w prokocimiu w Krakowie spowodowały że teraz chcąc ratować Antosie i inne dzieci musimy do takich specjalistów za granice wyjeżdżać...na prawde szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem rocznie w Polsce rodzi się z tą wadą około 4o dzieci NFZ refunduje tylko 15 operacji - jest koniec roku - Antosia sie nie załapała... brak słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waaaaaaaaaaarto
up na 1 stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×