Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julia_ ofiara_ gada

szukam gada co lubi uwodzić dziewice i nie tylko posługuje sie nikiem alamaut

Polecane posty

Gość julia_ ofiara_ gada

[05.01.2008] 19:54 alamaut alamaut@tlen.pl Czytam..i widzę że moja pomoc jest tu niezbędna.. ..mam 40 lat..jestem wyskoki..wysportowany..i..co najważniejsze..miałem zaszczyt pomóc kobietom wiele razy w rozwiazaniu tego delikatnego problemu..Było. czule..delikatnie..nic na siłę..i co może najważniejsze..niemalże bezboleśnie...Wiem..ze do dzisiaj moje panie wspominją swoj pierwszy raz..jako cudowne..niesamowite przeżycie.. [06.01.2008] 22:58 alamaut Landskrona Sweden.. ..ale często bywam w Polsce..możesz też przyjechac do mnie..zwiedzisz trochę Szwecji.. ..zapraszam na tlen.. [06.01.2008] 23:02 alamaut alamaut@tlen.pl Zawsze to lepiej popisać i poznać się.. [03.02.2008] 21:00 Ewa.R Odpwoiedź do postu ALAMUT: no niezła autoreklama, ale teraz czas na korektę: nie ma 40 lat a 43, mały penis (ok12cm) za każdym razem w poł-erekcji; WYSPORTOWANY??!!!! chłop jest wielki i zwalisty i do "wysportowania" mu daleko... sex był nudny i monotonny - nie ma facet wyobraźni - nie dziwię się - 15 lat był mężem katechetki.. A teraz najlepsze: zaraził mnie wirusem HPV - do dziś się leczę. Kiedy mu o tym powiedziałam to ulotnił się bez słowa. Nie jest wart by się mężczyzną zwać. PAnie Alamaut, żeby byc mężczyzną to trzeba się zachoywać jak mężczyzna a nie jak dzieciuch [26.02.2008] 00:45 alamaut Droga Ewo.. Pozwolę sobie zauwazyć że w conajmniej kilku punktach swojej wypowiedzi mijasz się z prawdą.. ..Nie będe się zbytnio rozpisywać na ten temat ponieważ obawiam się..że dyskuja na forum zostałaby sprowadzona do poziomu magla..ostatnio widzieliśmy się kilka lat temu..zatem nie możesz nic powiedzieć na temat mojego wyglądu.. ..na inne tematy tez nie powinnaś sie wypowiadać..bo jak bylo..tego do konca niewiadomo.Zastanawia mnie..skąd w Tobie tyle jadu i nienawisci do mojej skromnej osoby..?Kilka miesięcy byliśmy razem..i że było nam ze sobą dobrze..to mało powiedziane..Zraziły mnie do Ciebie Twoje kapralskie zagrywki..brak taktu..elegancji..Ale wybaczam Ci..Nienawidzisz..wiec może kochałaś.. szukam kobiet które uwiódł ten "alamaut" może tak jak Pani Ewa R maja problem zdrowotny... nie wiem ale pewnie boja się przyznać to kobiety między 20a 40 rokiem życia i jest ich sporo popytajcie się sióstr koleżanek w pracy i na uczelni sąsiadek kogo sie da może znajdzie sie taka co miała z nim kontakt.. okolice śląska, bielsko-białej Katowic generalnie województwo śląskie, ale i inne dzięki internetowi... Jeżeli to co napisała Pani Ewa to prawda to każda z nas co miała z nim kontakty seksualne mogła zachorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_ ofiara_ gada
Pomóżcie odnaleźć te kobiet. Ja poznałam go dawno temu nie wiem czy przed czy po pani Ewie ale każda co miała z nim kontakty seksualne może mieć kłopoty. Znalazłam to przypadkiem szkoda że nie wcześniej żałuje i przepraszam bo pewnie innym kobietą teraz by nie zalazł za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_ ofiara_ gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie nasuwa pytanie
jak mozna z obcym facetem isc do lozka bez gumki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iugui
"to kobiety między 20a 40 rokiem życia i jest ich sporo popytajcie się sióstr koleżanek w pracy i na uczelni sąsiadek kogo sie da może znajdzie sie taka co miała z nim kontakt" Kocham kafeterię za darmowy kabaret! Oczywiście zaraz zapytam siostrę, koleżanką ze spacerów z psem, koleżanki z pracy i mamę czy nie miały kontaktu z jakimś pseudonimem z internetu. Zadzwonię też do cioci w Krakowie, może coś będzie wiedziała. Ale to mało prawdopodobne żebym trafiła... Tak się składa że znam wyłącznie kobiety które mają mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iugui
Zaraz kończę pracę i będę robić zakupy. Może pani w kiosku warzywniczym będzie zainteresowana. Gdyby tak dodać imię to byłabym jeszcze bardziej przekonywująca pytając np o Krzysia ze Szwecji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie.......
:O Wirus HPV czyli wirus brodawczaka ludzkiego powoduje raka szyjki macicy (i jest praktycznie JEDYNYM powodem tego raka), raka sromu, raka pochwy oraz wiele innych dolegliwości. Ale to nie jest żaden ewenement!:O Gdzie Wy żyjecie?:O 20% Polek w ciągu swojego życia choruje na raka szyjki macicy!!!!!! A ponad połowa wszystkich dorosłych osób w Europie jest zarażona tym wirusem. Więc to nie tylko jakiś facet z netu... Spotykając jakąś osobę macie 50% szans na to, że ta osoba jest nosicielem! Co więcej- zapamiętajcie sobie to do końca życia- prezerwatywy chronią przed chorobami przenoszonymi w płynach ustrojowych- czyli głównie w spermie, bo nawet w gumie z płynami z pochwy ma się do czynienia... Prezerwatywy NIE CHRONIĄ przed hpv, ponieważ ten wirus żyje na jądrach, w okolicach odbytu, na wargach sromowych i w okolicy. I nic nie da guma. To tyle. Najlepiej się nie pierdolić na prawo i lewo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_ ofiara_ gada
Tak ale jak zna się go długo to nie jakiś facet z netu i od razu nie idzie się z nim do łózka a po 6-9 miesiącach znajomości... i do tego to pierwszy był to jeśli któraś jest chora jak ta kobieta to jest problem... on to robi subtelnie uwodzi pisze śle wiersze trwa to wiele miesięcy aż niestety dzieje się to... wiec nie można osądzać nie wszystkie ida z nieznajomym do łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy rozumiesz julio że
zarażonych jest ponad połowa wszystkich mężczyzn???? Halo...??????????? Po prostu tak to jest jak dajesz dupy osobie, o której nic nie wiesz:O Trzeba było poprosić o dokładne badania, a nie o wiersze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof ZE szwecji
WSZYSCY MAMY HIFA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesh2258
chyba HiVA idiotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julio może uda ci sie znaleść
Pewnie nie znajdziesz jej to trudny temat. No powiedzcie sami nie wszyscy Faceci są święci... ale niech chociaż będą facetami a nie dziećmi co kobiety to trofea z jakiej racji mamy niby niby być. Są śmiecie co tak sądzą a najlepsze to takie trofeum co nie tknięte przez żadnego i taka nie ma nic żadnej choroby wiec po co im prezerwatywa, niekurzy tak lubią to ich sport. Może Ewa przepędziła tego tzw gada z kafeterii, ale nie z internetu pewnie zmienił już NIK i dalej powadzi swój niecny proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaR
Witam, szkoda, że dopiero dziś tu zaglądam. Czekam na kontakt ze strony kobiet, które miały z nim do czynienia. A póki co chciałabym Wam przedstawić co tak naprawdę alamaut mysli o kobietach: 00:12 alamaut taki jeden chłop (07.10.30 08:48): "traktuj kobietę jak szmatę a przylgnie do ciebie jak do muru".Daletego faceci biją kobiety,a najgorsze jest to,że kobiety właśnie same wybierają takich kolesi. No cóż każdy facet co bije kobietę to mięczak i tyle,nie ma co komentować.Szkoda tylko,że to pierwsze zdanie się bardzo często sprawdza. Musze przyznać ci rację...Mój kolega twierdzi co nastepuje.. "Kobiety nie sa ludźmi..są sukami..jak bowiem nazwać kogos kto potrafi wyrządzić ci największe sk..syństwo gdy jestes dla niej dobry i łasić się gdy ją poniewierasz..?Ogólnie w rozwoju stoja wyżej od nas mężćzyzn..więc żeby móc nawiazać równorzędne stosunki musisz ją zgnębić i poniżyć.Ze każde wykroczenie -natychmiastowa i surowa kara..za każdą zasługę-nagroda..jezeli tak będziesz postępować będziesz miał obok siebie wierna jak suka i jak suka kochającą kobietę.."..Uważam ze kolega miał wiele racji..Faceci którzy dobrze traktują swoja kobiety sa zdradzani..ponizani..uważani za słabeuszy..Ci którzy biją...hmm..patrz powyżej.. 00:17 alamaut anielek (07.11.01 13:57): Jestem młoda, ale spotkałam się z przemocą w rodzinie. Może i ojciec nie bił mnie i matki,za to wyżywał się na moim bracie. Najgorsze, że mężczyźni myślą, że jest wszystko ok. Kobieta siedzi cicho, boi się nawet głośno płakać, a broń Boże iść do kogoś na skargę... kolejna pięść murowana! faceci to okropne stworzenia, mam nadzieję,że mnie spotka zaszczyt mieć normalnego męża. Jeżeli trafisz na tak zwanego "normalnego" to wkrótce zaczniesz go poniżać..uważać za śmiecia itd bo wy kobietki już tak macie w tym swoim móżdżku.. potem spotkasz faceta który ponawija ci do uszka i z rozkosza rozchylisz mu swoje skrzydełka.. ..w każdej z was ukryty jest k..szon..I stwierdzisz ze "normalny" właściwie jest zerem..nikim 00:22 alamaut megan_meg (07.10.30 17:47): Mężczyźni biją kiedy tylko da się im odczuć, że kobieta to słabsza osoba... ja doświadczyłam tego na własnej skórze. Najpierw zaczynało się od popchnięć, obraźliwych słów... potem było co raz śmielej...aż do ostatniego razu kiedy myślałam, że zwyczajnie mnie zabije...kiedy mnie kopał jak psa nie myślałam o bólu fizycznym, pomyślałam - za co mnie to spotyka??? Do dziś zadaję sobie to pytanie, rehabilitując się już prawie rok po złamaniu nogi i prostując sobie psychikę. Od tamtego czasu nie jestem z nim i dziękuję za to Bogu, że wszystko skończyło się tak jak się skończyło - dotkliwie ale szybko. Dziś podnoszę się z tego upokorzenia, ale jak mówią trzeba spaść na samo dno by się móc odbić. Dziś buduję szczęście z innym mężczyzną na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i tolerancji. ale czasami w duchu przemknie ci myśl..jak ja go straszliwie kocham..czyż nie..?? 08:43 alamaut I tak trzymać!..One to uwielbiają.. będziesz najukochańszy dla niej jak ją w środku nocy wyp.. z domu z jej śmieszną walizeczką.. oto link do tej strony: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5325146&start=210 ....... sądzę, że komentarz jest zbędny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaR
A oto i nasz amant: http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1049815 Ponadto występuje jeszcze pod takim nickiem: ace_of_lovers@tlen.pl o ironio... :D Dla nie znających angielskiego - oznacza to dosłownie "as wśród kochanków"... myślę, że tu też komentarz jest zbędny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×