Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SMutna ona czyli ja

Proszę o pomoc do maturzystów

Polecane posty

Gość SMutna ona czyli ja

W tym roku pisałam externistyczna maturę (taką do której nauka trwa rok czasu) i jej niestety nie zdałam z polskiego i angielskiego pisemnego. Muszę dostarczyć listownie deklarację maturalną do krakowa... wcześniej myslałam, że mam zanieść ją do szkoły, myślę że jak jutro wyślę dojdzie na piątek i będzie ok. Tylko sęk w tym, że nie wiem dokładnie jak ją wypełnić... czy wypełniam tylko te rubryki, które mam zdawać czyli polski pisemny i angielski pisemny (czyli tylko II czesc deklaracji) i tam jest jest aby wypełnić X albo W (wpisac trzeba w kratki) ja chce zdawać na podstawowym tak jak zdawałam te przedmioty wcześniej.. to co mam tam wpisać? X język poslki na poziomie podsatwowym ??? (chodzi czy X czy W) ? X język obcy angielski na poziomie podstawowym ( X czy W)? normalnie się pogubiłam... i nie wiem czy tam gdzie jest częśc ustna którą zdałam mam coś uzupełniac czy zostawić wolne miejsce? Sory, że pytam o takie banały ale chciałabym bardzo uzyskać odpowiedz jeśli ktokolwiek wie o czym pisze :) Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
tam na dole jest wyjaśnienie NIBY ;/ jeśli wpisano X, to zaznaczyć podstawowym albo rozszerzonym albo dwujęzycznym w przypadku języka obcego jeśli wpisano W, to zaznaczyć: podstawowym albo rozszerzonym, jeśli poprzednio zdający przystepował do poziomu podstawowego rozszerzonym, jeśli poprzednio zdający przystepował do poziomu rozszerzonego i otrzymał świadectwo dwujezycznym, jeśli zdający przystępował do poziomu dwujęzycznego w przypadku języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
na prawdę nikt się nie orientuje jak to wpisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
ja na prawde Was proszę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez smutna
jeżeli zdajesz przedmiot po raz drugi chyba wpisujesz "W"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez smutna
a to czy wpisujesz w inne pola to nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMutna ona czyli ja
a tam gdzie jest nazwa i adres szkoły zlikwidowanej lub przekształconej to mam wpisać adres OKE? czy adres mojej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×