Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izobel86

STUDENTKI z całej Polski!!!! Łączmy się!!!!!

Polecane posty

Gość bgjlop
ja ide na zarzadzanie .. 1 rok :( jak sie boje to masakra :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynm 3 roczek na filologii polskiej w PTb :) do magisterki jeszcze troszkę brakuje ;) ale witam serdecznie wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie w tym roku seminarium sie zaczyna... eh bedzie trzeba myslec nad jakims tematem.... a narazie pustka w glowie, nie mam pojecia o czym moglabym napisac tyyyyle zeby to mozna bylo nazwac pracą magisterską:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę :) z tego co widzę wśród znajomych, to tematy wymyślane są na poczekaniu przed ostatecznym terminem ;) no choć wyjątki rzec z jasna bywają też ;) ja się na razie cieszę, że troszkę czasu jeszcze przede mną, bo podejrzewam, że będę miała taki sam problem jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to w ogóle jakos trudno sobie wyobrazic pisanie tej calej pracy magisterskiej...:P ja nie wiem jak ja to zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy odrobinie szczęścia na pewno sobie poradzisz ;) ja jakiś czas temu pisałam nawet wstęp do pracy magisterskiej, o której nie miałam zielonego pojęcia ;) a temat to był raczej średnio ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:), ja również się dołączam. Idę teraz na 4 rok i też nie mam koncepcji a propos pracy magisterskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jak samopoczucie w ten piękny, słoneczny dzień?:P z słońcem może troche przesadziłam, bo we wrocławiu go na pewno nie ma i raczej sie nie zapowiada...Ja dziś od rana wertuje ogłodzenia i szukam pokoju do wynajęcia bo nie mam się gdzie podziać. Mam nadzieję, że w końcu coś znajdę bo chyba mnie czeka mieszkanie pod mostem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Witam wszystkie nowe studentki:) WanilioweNiebo >>> ja tez we wrocku studiuje, ale jesze mnie w nim nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejhej:) co tu tak pustawo;) eh ja dziś bylam nest z plusa wziąć, bo tam gdzie mieszkam to nie ma innego... ale boje sie czy nie bede zalowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja tez jestem z wroclawia i za tydzien zaczynam drugi rok na filologii slowianskiej.tak mi sie nie chce ! a Wy widze pelne zapalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, widzę że jakoś się tak złożyło że większość z Wrocławia jest:), ja jestem z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×