Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja nie naciskam ale on odwleka

Nie spieszy mu się do ślubu bo....

Polecane posty

Gość Ja nie naciskam ale on odwleka

A to kolejne studia chce zacząć, a to kasy brak, najpierw stałą prace trzeba znaleźć....etc. Fakt, że jesteśmy młodzi, mamy po 22 lata ale juz 4 i pół roku jesteśmy razem a jemu nawet do zaręczyn się nie spieszy :/ Mówi, że kocha, planuje przyszłość, że jak "będziemy mieć wszystko, jak będzie nas stać" to weźmiemy ślub. A tak naprawde ślub przecież w studiowaniu nie przeszkadza tak? Zarabiamy w wakacje wyjeżdżając za granicę, na codzień mamy prace dorywcze.... Coś czuję, że to są jakieś wymówki... Czy chłopak który naprawde kocha odwleka ślub po prawie 5 latach związku? Wiem że jesteśmy młodzi no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHJUJUKI
Powiem Ci,że jestem PRAWIE w tej samej sytuacji co Ty . Prawie,bo ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem z moim facetem 2 lata,mamy po 20 lat,dopiero co zaczęliśmy oboje studiować ( tzn.zaczniemy już niedługo),ja nie mam pracy,On ma . On jest strasznie niedojrzały emocjonalnie ,a ja już bym chciała ślub :/ Mój facet ma taki sam pogląd jak Twój- praca,mieszkanie i dopiero zakładanie rodziny. Ale patrząc racjonalnie na to ,to rzeczywiście nasi faceci mają racje ;/Wiesz,mówi się ,że to facet ma utrzymać rodzinę i oni po prostu chcą do tego jak najlepiej podejśc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeee
motzne w chooj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochujesie
ja jestem prawie trzty lata ze swoim, do tej pory ciagle myslalam, ze nie, ze jestem za mloda, i w sumie dalej tak mysle, z drugiej strony na co mam czekac, wiem ze to ten, a czas biegnie do przodu, zaczynam czuc potrzebe zrobienia jakiegokolwiek kroku, no tylko sama go nie zrobie wszytskie kolezanki juz sa mezatkami, matkami, nie zebym sie specjalnie tym sugerowala, ale jednak po cichutku zazdroszcze, ze znalazly miloscie swojego zycia i stabilizacje tak szybko, a ja ciagle sie tlulalam od faceta do faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfffhh
Po co mu slub jak ma wszystko jak na tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
mamy po 20 lat,dopiero co zaczęliśmy oboje studiować . On jest strasznie niedojrzały emocjonalnie ,a ja już bym chciała ślub mam dla ciebie zla wiadomosc. to ty jestes strasznie niedojrzala emocjonalnie. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkyyy......................l
Dziewczyny nie macie sie co spieszyc. Jestescie mlode. Spelniajcie swoje marzenia, studiujcie, znajdzcie prace taka jaka Wam bedzie odpowiadac, zwiedzajcie jesli to mozliwe inne kraje. Malzenstwo to obowiazki, a jak przyjdzie dziecko to to niestety ale nie bedzie czasu na zabawe - przynajmniej w pierwszym okresie zycia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfff
na tym forum ciezko znaleźć kogos kto jest dojrzaly emocjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×