Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolę koty

czy dziewczyny lecą na KASĘ??

Polecane posty

Czesc, zastanwiam mnie jaki macie sposunek dziewczyny do pieniedzy waszych facetow.. Czy laska naprawde lecą TYLKO na kase?? Błagam zacznijcie ratowac moje idealy, bo mi sie kurna sypią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co trafiasz na takie
czy nasluchales sie za duzo opowiesci sfrustrowanych facetów?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wogole mozna tak sie wyrazac o niewinnych niebogich Niewiastach? Je trzeba kochac i poezje o nich ukladać. a swoja drogą to co/ chcąc miec rodzinę Niewiasta ma za golodupcewa wyjśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mylicie
nie, byle zarabial na siebie i nie byl utrzymankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkj
i tak i nie jak facet jest fajnym czlowiekiem to gdy nie ma kasy nie ma tragedii ale gdy jest fajnym czlowiekiem i ma kase to jest jeszcze lepiej chyba nikt nie ma wstrętu do pieniedzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia czemu faceci tak ochoczo wine za własne niepowodzenia w sferze uczuciowej zwalają na to, że kobiety to materialistki itp.? Czemu facetom łatwiej jest powiedziec, ze kobieta leciała na kasę niż to, że to wlasnie on okazał się nie teges? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj Maniuś szukaj
Każda leci na kasę (a niektóre też na władzę). Ten typ tak ma i żadną gadką tego nie zmienisz. Kobieta, której nie kręci kasa (faceta) jest jak kot, który nie oblizuje się na widok słoniny (tzn chory albo nieżywy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrożniemijajKalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyna dla wszej wiadomosci:) po prostu slyszalam takie opinie od trzech bliskich mi facetów a na dodatek chcieli mi wmówic, ze jestem mloda i naiwna. Nie wiem mozliwe, wole byc naiwna niz chciwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj Maniuś szukaj
>> ... Czy laska naprawde lecą TYLKO na kase ?? No to Ci piszemy, że nie tylko. Lecą jeszcze na władzę (sprawowaną przez danego faceta) i na kłamstwa o miłości :P . W sumie wychodzi po 33 % na każdy z tych "afrodyzjaków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci mysla paradoksalnie mowia ze dziewczyny lecą na pieniadze a jesli zarabia taka wiecej to juz wielce obrazony... wiosek: faceci są beznadziejni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear sky
zawsze myslalem ze masa miesniowa tez ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×