Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terrra

tania apteka on line apo-discounter

Polecane posty

Czy ktoś z Was robił zakupy w tej aptece i czy nie było problemu z produktami i dostawą? Chciałabym zamówić kosmetyki z vichy, ale przeraża mnie że firma ma tylko siedzibę w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafu
100% satysfakcji. Produkty trafiaja DHLem do PL i poczta do Ciebie. Ceny naprawde rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pola_
Czy ktoś jeszcze składał zamówienie w tej aptece i mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skladalam zamowienie:D ceny-rewelacja, koszt dostawy nie jest duzy, wiec tym bardziej sie oplaca, ja czekalam na paczke ok .1,5tygodnia, na poczatku mialam obawy, ale wlasciwie jestem bardziej zadowolona niz kupujac na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smaku
Zamówiłem produkty w poniedziałek, doszły w czwartek ;). Na e-maila apteka wysyła Ci nr paczki, później można sprawdzić na www.dhl.com.pl gdzie ona się aktualnie znajduje :) Serdecznie polecam www.apo-discounter.pl !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadix3
Polecam!!! zamówiłem i po 5 dniach dostałem przesyłkę POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra! Super ceny, szybka dostawa. Apteka ta zajmuje się głównie kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1972
Właśnie wczoraj przyszła paczuszka :) To było moje drugie zamówienie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu transakcji jak i towaru! Zamawiam każdorazowo za taka kwotę, aby nie płacić za przesyłkę (m.in.99 zł). Kosmetyki są w świetnych cenach, niższe niż w polskich aptekach - mam na myśli Vichy. Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada1609
apteka i produkty z apteki są super. Jakość niemiecka. Paczkę dostałam w ciagu 48 godzin od zamówienia, a przy tym ceny produktów są bardzo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi79
ta apteka robi sobie jakieś jaja zamówiłam kosmetyki na sporą kwotę , transport gratis , firma owszem szybko odpisała że trwa kompletowanie, nastepnie druga wiadomośc że wysłano pocztą polska . Czekałam prawie dwa tygodnie pisalam e-maile to mnie uspakajano. w monencie kiedy poprosiłam o dowód potwierdzenia wysłania przesyłki napisali że wysłali własnie jeszcze raz kurirem DHL żeby szybko do mnie dotarło. Na przesyłke czekałam znów prawie tydzień. Poprosilam żeby mi dali numer przesyłki DHL. W odpowiedzi uzyskalam informacje że paczkę właśnie wysłano poczta polską. Co tu sie dzieje!!. To jakiś żart!!! Nie polkecam tej apteki !!! Pierwszy raz mam problem z apteką. Ludzie nie kupujcie tam Pewnie nigdy ta przesylka do mnie nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa123
POLECAM!!! Na przesyłkę czekałam 5 dni, produkty tansze nawet do 40%, żadnych problemów. Zamówiłam za 100zł i przesyłka była gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybrzydula
a za ile tu by wyszło z przesyłką kupienie 3 opakowan Celasen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka
Ja kupowałam cellasene, ale w zwykłej aptece, zapłaciłam 115 zł za jedno opakowanie. W sumie nie drogo, w innych aptekach widziałam wygórowane ceny, trzeba szukać a naprawdę można taniej znaleźć. A przez internet faktycznie jest taniej? Ja jeszcze nigdy nic przez internet nie kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaaa
ja tam wole tradycyjna droge kupowania lekarstw ;) a co do cellasenu... szkoda kasy, nawet jesli beda tańsze przez tą aptekę... te tabletki po prostu nic nie dają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa98
Tak na marginesie: sprawdzilam w swojej aptece www.vena-vita.pl http://www.vena-vita.pl/produkty,nazwa,cellasene i jest taniej niz w tej apo Ale co do innych produktow to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka22
Ja kupuję w aptece e-lek , obieram towar osobiście i jestem bardzo zadowolona. Kupuję taniej i za przesyłkę nie płacę nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapecia
Zrobiłam zakupy w aptece apo-discounter i jestem bardzo zadowolona... zamówienie dotarło po 4 dniach... mimo, że wcześniej podany został dłuższy termin 5-6 dni wydaje mi się, że wszystko zależy jak na poczcie poradzą sobie z Twoim zamówieniem... Kosmetyki rewelacja i co najważniejsze ceny bardzo przystępne,... polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amboy
Goraco polecam, bardzo korzystne ceny zwlaszcza kosmetykow Vichy, dostawa ok.5-6 dni. Szkoda, ze maja taki maly asortyment. Apteka uczciwa, rzetelna, kosmetyki oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migal
proszę o podanie informacji(adresu internetowego),ponieważ chcę zamówić lekarstwa.Dużo piszecie ,że tanio,ale nie wiadomo w jaki sosób zamówić leki? Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
chcialam kupic yasminelle i nie maja. wole jednak apteki dbam o zdrwoei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaolka
Zamawiałam kosmetyki La Roche Posay, przyszły 4 dni po złożeniu zamówienia :) Ceny rewelacyjne, do tego od 99zł wysyłka gratis, zrobiłam sobie od razu mały zapas :) Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
Ta też jest niezła, polecam: www.apteka.magiczna.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hktszzz
dobra jest superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Ograniczają ilości zakupionych przedmiotów. Np. pastę do zębów AJONA, mimo iż jest dostępna, można kupić tylko w ilości 5 sztuk. Mam wrażenie, że zarabiają na przesyłce bo nie potrafię znaleźć innej odpowiedzi. Pomijam już fakt, że taka reglamentacje jest ograniczeniem mojej swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×