Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem chce sie dowiedziec

czy te spodnice sa jeszcze modne?? z czym je nosic na jesien??

Polecane posty

Gość nie wiem chce sie dowiedziec
z czym je nosic?? moga byc np fioletowe rajstopy i szare botki na obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem chce sie dowiedziec
prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgjkdghdjkghdfkjgh
mam tą drugą spódnicę - dokładnie tą samą wydaje mi się że lepiej by pasowała bardziej elegancka kurteczka lub króciutki płaszczyk - dobrze dopasowne w talii buty - zimą na pewno będą pasować wąskie wysokie kozaki teraz - można założyć zarówno obcas jak i coś niższego - byle bucik był kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem chce sie dowiedziec
rozumiem.... a czy siwe botki i kolorowe rajstopy pasowaly by?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem chce sie dowiedziec
i jeszcze jedno??? jak ta spodnica sie "sprawuje"?? na zywo wyglada tak samo dobrze jak na foto?? czy rozmiar jest taki jak w realu?nie zanizony/zawyzony? zastanawiam sie czy kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgjkdghdjkghdfkjgh
chodzi o tą drugą? wydaje mi się że rozmiarówka jest ok ale to też zależy czy chcesz ją nosić tak bardzo wysoko czy ciut niżej - i tak i tak leży dobrze (byle nie za nisko, stan musi być jednak wyżej niż w "normalnych" spódnicach - ale rozmiar musisz dobrać pod wysokość) jakość jest raczej dobra (jak na tą śmieszną cenę) - ale nie prałam jej jeszcze - w każdym razie spódnica nie wygląda tandetnie nie kupuj przez allegro - spódnicę o takim kroju naprawdę trzeba sobie dobrze dopasować, przymierzyć kilka rozmiarów co do kolorowych rajstop - jeśli reszta stroju będzie bardzo przytłumiona to chyba ok - ale to zależy od ciebie, jak takie "wariacje" do ciebie pasują siwe botki - jak najbardziej - w zasadzie każde buty pasują do takiego dżinsu - także czarne, brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem chce sie dowiedziec
dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×