Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kruszynka1988

smutna historia

Polecane posty

Gość kruszynka1988

Życie już nie ma dla mnie sensu. Ja je po prostu przegrałam. Trudno , padło na mnie. Nie potrafie juz bez niego życ, nie potrafie zyc ze swiadomoscia ze juz nigdy nie bede mogla obudzic sie przy nim. Skrzywdził mnie niewyobrazalnie, widocznie jestem za wrażliwa na życie na tym świecie. Wszystko dookola mi sie wali. jak mu udowodnić że naprawde go kocham boje sie że jak odejdzie to sie załamie bo już jest naprawde żle zemną wiem że pisze tu to samo poraz drugi ale błagam dajcie mi jakies porady bo ja niewiem co robić jestem załamana mianowicie chodzi o to ze jestem od ponad roku z facetem od pół roku mieszkamy ze sobą ale on chce teraz sie roztac bo niespełniam jego warunków niemam wyzszego wykształcenia niemam prawka niepodoba mu sie że pracuje jako barmanka bo on musi miec dziewczyne za biurkiem i musi dobrze zarabiac jego mamusia też tak sądzi a ja go kocham z całego serca jeszcze mało tego to damian powiedział mojemu bratu żeby mi zabukował mi bilet do anglii i bez mojej zgody zabukowali go i mam jechac 12 pazdziernika a ja sie boje że sobie nieporadze kocham go nierozumiem czemu własnie ja musiałam przegrac nigdy nic złego niezrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×