Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izzkka

Wasze zdanie na temat tabletek

Polecane posty

mam 19 lat jestem z chłopakiem 3 lata i mysle o braniu tabletek ale mój chłopak nie chce o tym słyszec bo mowi ze to szkodliwe i ze chce miec zdrowe dzieci bo jego ciocia brała tabletki i przez to nie umie zajść w ciaże czy to moze byc prawda? czy powinnam sie jeszcze wstrzymac kilka lat??? prosze napiszcie wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branie tabletek ma swoje plusy i minusy jak kazdy lek, ja biore 6 lat... Jesli tabletki sa dobrze dobrane po przeproawdzeniu odpowiednich badan i bedziesz pozniej uwaznie obserwowac swoj organizm i badac watrobe oraz przyglddac sie skorze(zylakom czy nie wychodza) to WG mnie sa same superlatywy brania tabletek...ale moze pisze tak bo kiedys jak to jeszcze ich nie bralam okres byl dla mnie koszmarek krwotok, bol i wogole :( wiec dla mnie tabletki to zbawienie jest o niebo lepiej PS: i radze jak juz sie zdecydujesz wybrac sie do dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justy
Moj chłopak tez nie chciał słyszeć o tabletkach, ale lekarz powiedział, że moge je brac chociazby po to, żeby wyregulowac sobie cykl. Przepisał mi tabletki Regulon, które brałam 6 miesięcy. Mi akurat pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×